Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan ember aki min...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember aki min 2évig volt kapcsolatban valakivel és SOHA nem volt féltékeny?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor a másik kèrdésem h akiben megbíztatok nem is vert àt soha? és h voltatok kèpesek ekkora bizalomra?és szerintetek mi azoka annak h mások nem képesek erre a nagy bizalomra?
2012. szept. 1. 10:46
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem két ilyen kapcsolatom volt.

soha nem voltam féltékeny, mert azt sem tudtam mi az, olyan naív voltam, mint aki mintha valami bűntelen életűnek látná az egész világot, amiben semmi rossz nincs.

mindketten megcsaltak és vége lett.


tehát "romlatlan" nő nem kell.

2012. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
és utolsó kérdésre válasz: mert már átverték őket minimum egyszer.
2012. szept. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

igen, én.

Nem vert át, de én pont azt szerettem benne, hogy becsületes.


Azért bíztam benne, mert úgy ismertem meg, olyannak ismertem meg aki nem ver át és nagyon nagyon szeret. Nem voltak kilengései ,ha gondja volt mindig megbeszéltük. Nem menekült a gondok elől.

2012. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hole Hunter ***** válasza:
Jelen. Azért van velem, mert velem akar lenni...minek féltékenykedjek? Én is azért vagyok vele, mert számomra Ő a tökéletes nő. Élvezem minden pillanatát az együtt töltött éveknek, napoknak, pillanatoknak. Nem benne kell megbíznom, hnem magamban. Én vagyok számára a tökéletes pasi. Úgy vagyok jó, ahogy vagyok. Nem akar megváltoztatni, formálni. Én sem Őt. Így a féltékenység gyakorlatilag olyan "miért is? minek is?" elképzelhetetlennek és érthetetlennek is tűnik.
2012. szept. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én. Több, mint 4 éve vagyok a párommal, és soha nem voltam féltékeny. Pedig távkapcsolat. Akkor csalna meg, amikor csak akarna, de tudom, hogy nem teszi. Miért tenné?
2012. szept. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Minek legyek féltékeny rá, amíg érzem, hogy szeret. Egyébként sincsen értelme. Ha meg akar csalni úgyis megfog, ha nem akar, akkor úgysem teszi. Amikor féltékeny vagy, akkor nem benne, hanem saját magadban nem bízol.
2012. szept. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

De mi van akkor ha kiderül h eltitkolt előled dolgokat pedig t bíztál benne? Pl olyat h elment bulizni haverokkal de nm szólt és 2hét múlva egyik ismerősöd mondja h latta ot?akkor mi van?meg mindig biztos benne?

Amúgy én is így vagyok h úgyis megcsal ha akar úgyh minek kerdezzek ilyeneket h kivel hol h voltal v minek feltekenykedjek?

2012. szept. 6. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!