Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azok a fiúk és lányok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a fiúk és lányok, akik nem kellenek senkinek sem a ronda külsejük miatt és nem lehet se alkalmi szexben, se párkapcsolatban részük emiatt, azok nem féltékények a szép, helyes lányokra, fiúkra?

Figyelt kérdés
Hiszen nekik a szex és szerelem bármikor megadatik pusztán előnyös külsejük miatt, míg a csúnyák szenvednek minden téren.

2012. szept. 8. 19:29
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
én már nem vagyok féltékeny, megértem h ők kellenek.lány vagyok
2012. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen. De nem csak a külsőségek miatt lehetnek féltékenyek az emberek. Én mondjuk külsőre átlagos nő vagyok, nekem a humoromra és az éles eszemre féltékenyek mások... 21l.
2012. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mókusgyilkos ***** válasza:
100%
XD még 1 ilyen hülye kérdést már bocs.
2012. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki maga választja, hogy szenvedni akar-e vagy megvilágosodni.
2012. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%
Nem is féltékeny vagyok, hanem értelmetlennek látom, hogy ő megkap olyan tulajdonságokat, amiket én nem. Egyikünk sem érdemelt többet, vagy kevesebbet. De ez nem probléma, mert cserébe én nem fogom végigélni az életem. Kb. 1 évem van még hátra.
2012. szept. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
1 éved van még hátra??
2012. szept. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%

1. lesz@rok mindenkit

2. én meg rohadtul jó arc vagyok, egyikük sem érhet a közelembe :D

3. nem vagyok punci hogy sírbakoljak mint egyesek :D


20/F

2012. szept. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!