Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek belemenjek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek egy alkalmi kapcsolatba? Én tudom, hogy mit akarok de kiváncsi vagyok mi a helyes. A srácnak van barátnője ő 20 éves én 15.

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
ne menj bele....a korkülönbség is eléggé nagy. én ahelyedben nem tenném.
2010. júl. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
26%
Ha tudod mit akarsz akkor miért érdekel hogy mi helyes? Úgyis azt teszed majd amit akarsz, nem? Szerintem nagyon jól tudod hogy mekkora szemétség kicseszni a barátnővel.. gondolj csak bele ha veled tennék ezt hogy esne neked? Ráadásul csak egy gyerek vagy még... és ettől sem leszel nagylány az biztos.
2010. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem ne menj bele 1 mert nemkicsi korkülömbségvan 2 van bnője
2010. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
oké de a korkülömbség az nem érdekel bennünket..
2010. júl. 2. 17:39
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
szerintem menj bele.
2010. júl. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%

hát ha kiakarod érdemelni az ordas qrva címet... csak nehogy megtaláljon a bnője..én átrendezném az arcodat a helyében az tuti,persze természetesen előbb a pasimét, a tiedet meg azért mert tudtad h van bnője ennek ellenére vele k.eféltél... undorító.. mért nem fogsz magadnak vmi 16éves szingli fiúcskát,mért jó neked ha örökké második vagy,vagy cs d.ugogat téged? ráadásul 15évesen már itt tartasz...mi lesz később?? 40es házas pasik? tudod majd ha a te paliddal kefélget vki akkor tanulod meg igazán h mi a helyes meg mi nem!

22L

2010. júl. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
jó oké nyugimárr :Ohúú
2010. júl. 2. 23:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyugi kérdező, szegénykét már biztos megcsalták párszor. :D:D:D:D
2010. júl. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
hát lehet kitudja.
2010. júl. 3. 16:38
 10/12 anonim válasza:
Menj bele... jobb hamar kezdeni!
2012. szept. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!