Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Nektek bejönnek a hosszú (kékes) fekete hajú, kék szemű lányok?

Figyelt kérdés
mondjuk ha arcra se csúnya.:)
2012. szept. 9. 14:40
1 2
 11/17 hájaaa ***** válasza:
Hullámos, átlagos, vasalt haja van? Sima kék szem vagy van benne más árnyalat is? Szempilla nagy-kicsi-átlagos?
2012. szept. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Igen, be :)
2012. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Igen nagyon is bajön!


Tiszta Megan Fox leírás. ÉS ha az arcod is kedves szép akkor tökély.

2012. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Igen.
2012. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Tiszta Megan Fox leírás", ennyi infó "kékes fekete haj" és eszedbe jut megan fox, te aztán tudsze személy leírást adni, őszintén remélem nem ölnek meg engem előtted mert egy barna hajról még roaldot mondanál (ha rossz, bocs nem tudom milyen a hajszíne:D )


Válasz:

Igen bejönnek a "hosszú (kékes) fekete hajó, kék szemű lányok", fekete haj+ kék szem a lehetős legtökéletesebb (legalábbis számomra).

(ha full egyenes az bónusz)

2012. szept. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

17:33!


Mi a fenének kell itt mindig mindent túldramatizálni.

Egy egyszerű hozzászólásra te már rögtön kritizálsz.


Beírtam hirtelen egy példát. Ami eszembe jutott. Most mit kell ezt felfújni?

2012. szept. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:) igen egyenes a hajam amúgy. nem vagyok azért egy megan fox de nem vagyok csúnya lány.:)
2012. szept. 11. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!