Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Piszkos bugyi. Fiuk, mi a velemenyetek az ilyen lanyokrol? Van egy regi fiu osztalytarsam/baratom, akinek most uj baratnöje van.

Figyelt kérdés

Mindent meg szoktunk beszelni,igy a szerelmi ügyeit is.Tegnap elmeselte,hogy a lannyal mar 3-szor volt együtt szexualisan,de valahanyszor sargafolyasos es szaros volt a bugyija!A srac tegnap tanacsot kert tölem,hogy mitevö legyen,mert mar lassan neki kellemetlen a dolog.Hozzateszem a baratom nagyon tiszta apolt ferfi.Eppen ezert nem ertem,miert nem pattintja le a csajt,föleg igy az elejen.

Nekem a baratnöje marhara nem szimpatikus,tipikus plazap*csa...agyonsminkelt ,agyonszolizott, bekepzelt kis r*banc.

En persze azt mondtam a baratomnak,hogy szakitanek a lannyal.Különben se ertem,hogy a fenebe került össze vele.

Kerdesem a következö,ti hogyan reagalnatok,egy ilyen hmm...otvaros retkes bugyira?Toleralnatok,ha a csaj amugy tetszene nektek?vagy azonnal kiabrandulnatok?

Magamrol annyit,hogy nalam egy parkapcsolatban az apoltsag es tisztasag az egyik legfontosabb tenyezö.En elsüllyednek szegyenemben,ha ilyen igenytelen lennek.


25 L


2012. szept. 9. 15:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
hát még a folyás egy dolog azon lehet segíteni dehogy még szaros is..ez biztos?
2012. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Nem inkább aranyere van a sok análtól? Akkor viszont meg kell becsülni, mert aranyat ér!
2012. szept. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egesz biztos.Hisz egyertemü "jelek" vannak a bugyin.Elöl sarga folyas,hatrebb barna csik...
2012. szept. 9. 15:47
 4/14 A kérdező kommentje:

2-es:DDD.

De most komolyan,mindegy lenne,ha ilyen növel feküdnel össze?!

2012. szept. 9. 15:49
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

2-es sííírok :D


Szerintem egyébként ez írtó ciki, nem a pasinak a CSAJNAK! aki ennyire igénytelen hogy egy tisztasági betétet sem képes betenni reggel, ja és nem törli ki rendesen.... hát az nem nő!


A nők igényesebbek ennél!

Ez a csajszinak mínusz 10 pont, én tuti megmondanám neki hogy csináljon vele valamit ha akar még velem lenni, és ha már én nem szarok a gatyámba, akkor ő se tegye már, mert nem épp gerjesztő!


Ha lát benne fantáziát beszélje ezt meg vele, NYÍLTAN a szemébe! Nem kell szépíteni, hisz a csaj sem szépített amikor odarondított :D

2012. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
73%
Meg kell mutatni neki a Dm-ben, hogy hol a tisztasági betét, meg a wc-papír.
2012. szept. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Féltékeny vagy a csajra?
2012. szept. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7-es,ugye a kerdesed csak vicc volt?Feltekeny erre a retkes,otvaros igenytelen qrvara?!Max.fektem a sracot,nehogy elkapjon valami betegseget ettöl a ribitöl.

A srac barat,haver,olyan mintha a batyam lenne.

2012. szept. 9. 18:10
 9/14 A kérdező kommentje:
Max.feltem.
2012. szept. 9. 18:11
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én nem srácnak mondanám, ha ö a Barát. Josi Barát már nem mai csírke szerintem Arról nem is beszélve hogy konurens csatornánál dolgozik.
2012. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!