Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

B25 kérdése:

Van egy fiú osztálytársam (lány vagyok) és tetszik de minden lánnyal röhögcsél meg szinte flörtöl és annyira zavar. Fiúk mit jelent?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú barátom(nem járás) akinek elmondtam h tetszik az az osztálytársam. De aztán mindig azt mondta h mondjam már el a fiúnak és a végén beetettem mert már nagyon zavart h már nem is ő tetszik hanem egy másik fiú és leírtam h néz ki. N de utána a barátom elmondta fiúnak ki tetszik h ki tetszik ( azt mondta akivel beetettem) És még aznap a fiú rám írt fb-on h beszélt a barátommal és ő meg mondta h milyen fiú tetszik. Én erre megkérdeztem h mért? érdekel? És mondta h nem csak meghallgatta és akkor z írta h ugye tudod h velem mindent megbeszélhetsz és én meg úgy ledöbbentem h azt írtam h biztos te vagy az? Mert mi mindig csak szivattuk egymást és nem értettem és nem tudom. Szerintem megsértődött mert utána azt írta h nem az apád de semmi smiley. Nem akartam megbántani.
2012. aug. 22. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy ideje megkomolyodni.


Komolyan.

Komolytalan vagy.


A srác egyébként elment, amit tehetsz, hogy legközelebb ügyesebb/okosabb leszel.

2012. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ez mért komolytalanság?
2012. aug. 22. 11:11
 3/3 anonim válasza:
Ezt sajnos nem nagyon értem. Van egy barátod. Ez eddig okés. És a barátod elmondta a srácnak, hogy ő tetszik neked?
2012. szept. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!