Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én utálom a szilvesztert és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én utálom a szilvesztert és általában a partykat, a barátnőm meg szereti. Mit csináljunk szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Egyáltalán semmi kedvem az ilyenfajta szórakozáshoz, nekem ez teher, semmi más. De tőle meg nem akarom elvenni a szórakozást, viszont ha én ott maradok, az úgysem lesz szórakozás, mert le lehet majd olvasni a fejemről, mennyire tele a tököm. Menjek el aludni a szüleimhez? Ez jutott eszembe.
2012. szept. 9. 17:25
 1/4 A kérdező kommentje:
tudom, messze van, de már erről beszél...
2012. szept. 9. 17:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meg tudlak érteni, mert nekem már az is érthetetlen, hogy az emberek hétvégente revánsot vesznek a világon, de hogy évente egyszer meg hogy túl tudják magukat túráztatni, meg az a sok remény, amivel egy sima napot életük választóvonalává avanzsálnak (aminek persze töredéke sem valósul meg), szinte émelyítő! Szerencsére minálunk nincs igény ilyen önámításokra, így pont ugyanúgy meg tudjuk élni ezeket, mint bármelyik más napot.

Neked viszont nem lehet könnyű, ha ennyire különböztök, és -bármennyire is nem akarok messzemenő következtetéseket levonni- ez nem tesz jót egy kapcsolatnak. Te megteheted hogy kihagyod a bulit, de aztán meg el leszel könyvelve olyannak, aki élhetetlen, meg nem lehet vele kezdeni semmit! Neked kell látnod, hogy mi várható következményként!

2012. szept. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Heh, én is ilyen vagyok, teher mindenféle "részegen rángatózunk a sötétben, szar zenére" összejövetel.

Ha megbízol benne, menjen csak egyedül. Ha nem, akkor meg úgyis megette a fene az egészet.

2012. szept. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értelek, 2., igazad van. Dehát látod, jobb megoldás nincs.

Én nem akarok olyat csinálni, amit egyáltalán nem élvezek, amitől szarul érzem magam. Tőle viszont nincsen jogom elvenni a szórakozását. Ha élhetetlennek nevez, hát akkor nem velem lesz a baj. Nem vagyunk egyformák.

2012. szept. 9. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!