Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj akit szilveszterk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy csaj akit szilveszterkor ismertem meg, es nagyon bejon de nem tudom, hogy mi van koztunk. Tudnatok segiteni kerlek?

Figyelt kérdés
Szoval szilveszter ejjel kinn voltunk haverokkal foteren nezzuk meg a tuzijatekot.ott volt ez a csaj is,addig meg nem ismertem.es ott hujeskedtunk stb szemezgettunk mosolyogtunk egymasnak tel. szamot csereltunk.aztan szepen hazakisertem,kezen fogva mentunk olelkeztunk s csak arcra puszi volt,mert akkor meg neki volt pasija nekem meg csajom.azota o is szakitott a pasijaval,igaz nem tudom h miattam-e,de en a csajommal miatta szakitottam.aztan beszelgettunk minden nap telefonon,messengeren.voltunk kinn ketszer.eloszor nem tortent semmi de masodjara csokoloztunk stb.ez volt tegnap elott.azota viszont megvaltozott.addig minden szep es jo volt.most az lenne a kerdesem h vajon mert csinalja ezt?csak kihasznalt?az a baj h nekem nagyon tetszik az elso pillanattol kezdve:( Segitsetek kerlek szepen,kosz elore is.Es bocs ha hosszu volt a szovegem.
2012. jan. 13. 22:48
 1/4 zseni001 ***** válasza:
Köztetek levegő van
2012. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem használt ki, csak hirtelen jött neki is ez az egész.. de nem igazán tudom, mert te ismered, te tudod, miben viselkedik máshogy. Beszéld meg vele, hogy bántja-e valami. Akár veletek kapcsolatban, akár nem.
2012. jan. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azért csinálja mert egy gyökér.
2012. jan. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
biztos hogy le ulok vele beszeljem meg,mert mondom hogy fontos nekem a csaj.am meg meg varok valaszokat,kosz!
2012. jan. 13. 22:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!