Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 32 éves nő vagyok nem volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32 éves nő vagyok nem volt párkapcsolatom valahogy nem tudom megtalálni a velem egykórú pasikkal a kőzós hangot. Hogyan próbáljam meg hogy leküzdjem a gátlásaimat?

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 00:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
állj össze 1 fiatal fiúval én 22 vagyok mit szólsz??:D
2012. szept. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pontosabban mik azok a gátlások, amiket le kell küzdeni?
2012. szept. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanebben a helyzetben vagyok csak jobb a helyesírásom.;D


Túl komolyak vagy éretlenek neked?


21/N

2012. szept. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
fiatalabb pasi nem rossz ötlet, sokan imádnák, hogy összejöhetnek egy érett nővel :D
2012. szept. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én pl imádnám:):) az idősebbet és a fiatalabbat is:) 22/F
2012. szept. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Talán gondolj arra, hogy mi sem vagyunk mindig csurig magabiztossággal telve, és mi is izgulunk egy -főleg első- beszélgetés előtt. Nézz csak végig a kérdéseken, és meglátod, hogy igazam van! Bár ilyen korra már azért valami rutint kellett volna ebben szerezned, de sztem még most sincs túl késő. Ha nagyon vágysz rá, és reális elvárásokkal állsz egy ismerkedés elé (magadhoz megfelelő párt keresel), akkor az esélyeid is jobbak lesznek a sikerre.

A gátlásodat meg oldhatja, hogyha arra gondolsz, hogy akivel beszélsz, az is ugyanolyan halandó ember, mint te. Erre gondolj, és arra, hogy az apró jelzések a férfi felé, mindig is a női eszköztár részei voltak, és vszeg neked is rendelkezésedre állnak, hogy felhasználd őket a figyelme felkeltésére.

36F

2012. szept. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat de okosabb lettem a 3 és a 4 válaszadó tanácsától meg is fogadom!
2012. szept. 10. 00:24
 8/11 anonim ***** válasza:

ma 00:24


Lehet hogy neked nem a korosztályoddal van gondod hanem csak simán az emberekkel? Innen nem tűnsz valami laza embernek, a feszélyezettség pedig nem igazán vonzó.


Soha nem volt még párkapcsolatod? Szex sem volt?

2012. szept. 10. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 omba ***** válasza:
46%
Pont, hogy ne huszonévessel kezdj, neki csak ingyenkupi lehetnél!
2012. szept. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
mutass egy képet a korod ideális.
2012. szept. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!