Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki van itt távkapcsolatba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki van itt távkapcsolatba? Jól működik?

Figyelt kérdés

Nekem az van most. és sajnos kb csak 2 hetente találkozunk.

tudom, hogy ez így nemigen kapcsolat, szeretnék is rajta változtatni, de egyenlőre nem megy. :/

de mintha úgy venném észre, hogy barátnőmet ez nemigen zavarja. nem mondja hogy rossz neki így meg stb, beszélgetünk napi szinten, aztán elvagyunk.

Megcsal? nem tudom. valamiért bízom benne, pedig eléggé egy olyan lány aki nem mutatja ki az érzelmeit.

nem az a bulizós fajta, afféle magánakvaló csajszi.


néhány hónapja vagyunk együtt csak, én 19, ő 18 éves.



2012. szept. 10. 06:15
 1/5 BlackSword ***** válasza:

Jelen...

Távkapcsolatban élek... Ő tanul, én meg dolgozok... Az a két hét nem is rossz... Mi majd 4 hete váltunk elment el, és azóta csak net+telefon...

Működhet, de ha össze is akartok költözni, vagy komolyabb terveitek vannak egymással... Nekünk vannak a párommal...

És ki szeret a fájdalmáról beszélni... Lehet csak nem akarja, hogy rosszul érezd magad... Nekem is kínzóan hiányzik a szerelmem... De nem mondom inkább olyan sűrűn neki, és inkább viccelődök, hogy nevetni halljam, és ne közösen szomorkodjunk...

2012. szept. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nagyobb esély van arra hogy feladják a felek,főleg hogy manapság nem tartanak ki az emberek,csak azok akik pokoli kapcsolatban vannak... mindegy
2012. szept. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi hétvégente találkozunk, akkor együtt töltjük a 3 napot. Így jó, az a rossz, hogy így a távolból képtelen szavakkal kimutatni a szeretetét, és néha elhanyagolva érzem magam. Szerintem is fontosak a célok, tervek.

Mi 2 éve csináljuk, van még hátra 1. Nehéz... 18L

2012. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én abban is vagyok meg nem is. 250 km van köztünk, de egy fősulin tanulunk, én bejárós vagyok, ő kolis.

Számomra az a legnehezebb, hogy egy darabig minden nap találkozunk, aztán bumm jön egy másfél hónapos vizsgaidőszak, vagy egy nyári szünet, amikor 1,5-2 hetente látom csak. Ha nem itt tanulna, akkor szerintem nem bírnám.

2012. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én 1600 kmre vagyok bnömtöl az elején egészem jól ment minden 4-5 hétre ráá veszekedés szakítás minden volt haza mentem 10 hét után kibélültünk nyaralni voltunk minden jóóó volt most 4 hete vagyok megint távol és megint ez a téma hogy nem bírja nem jó neki legyen vége
2012. szept. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!