Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ha egy kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha egy kapcsolatban az azonos anyagi helyzetű férfi és nő közül mindig a férfi fizet többet, és nem csak kicsivel többet, akkor szólhat érte?

Figyelt kérdés
anélkül, hogy kapna a fejére?
2012. szept. 10. 10:11
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ h miben...és h miért...úgy értem h a nő elvárja e vagy a pasas magától, szeretetből teszi e...ez a kérdés így nem egyértelmű...
2012. szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szólhat szerintem. Nincs ebben semmi bunkó dolog.

21L

2012. szept. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
úgy értve, hogy a nő nem akar többet fizetni a közös dolgokban, azaz tkp elvárja
2012. szept. 10. 10:14
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor igen szólhat...főleg ha együtt élnek...miért várja el a nő ha neki is van keresete...jó nem azt mondom h ne költsön rá a férfi...de azért elvárni...szerintem nem kéne...
2012. szept. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy szereted meg minden, de ezt így anyagilag nem bírod, ezért a heti közös programok leszűkülnek kéthetire. Tegyük fel minden héten elmentek moziba, akkor havi 8 jegyet veszel meg, ha csak két hetente, akkor 4-et. Ha fizeti ő a részét, akkor szintén havi 4-et vennél csak és mehetnétek minden héten, mert arra még van kereted. Persze ez így lesarkított példa, de próbáld neki elmondani valahogy! Én sosem hagynám, hogy a párom mindig mindent fizessen helyettem. Persze néha jól esik, de azért ne mindig és az is előfordul, hogy adott program előtt szól a párom, hogy ne haragudjak, de nincs kerete meghívni. Eszem ágában sincs ezen kattogni... :)
2012. szept. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 okoska31 ***** válasza:

Anélkül, hogy kapna a fejére?


Hát ez egy aranyos, csak nagyon nem jó hozzáállás.


Ha valami nem tetszik a kapcsolatban, akkor azt meg kell beszélni - mert csak gyűlik benned különben a harag, és sokkal nagyobb balhé lesz aztán belőle. A végén pedig akár szakítás.


Ellenben ha megbeszéled, akkor megoldódhat. Ha nem, mert besértődik rajta a csaj, akkor ott valami gáz van - ha tényleg ugyanannyit kerestek - és jobb is, ha megy.

2012. szept. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a randizgatáskor még oké, hogy mindent a férfi fizet, de egy komolyabb kapcsolatban már semmi helye nincs ennek. Ha együtt éltek, akkor pedig főleg nincs, hiszen akettőtök jövedelméből kell közösen kijönnötök, olyan nincs hogy egyikőtök él mint marci hevesen, a másik meg ugyanabban a háztartásban éppenhogy csak tengődik!

Ha elmentek valahova, a vacsorát fizethetnétek, úgy, hogy felezitek a végösszeget, a moziban az egyikőtök veszi a jegyeket, a másikótok a kukoricát és a kólat, kocsmában mindenki a sajátját, vagy egyszer egyikőtök egy kört máskor a másik.. Normálisan így szokott ez működni, ha egyenlően kerestek.

Hozzátenném, hogy néha nálunk is így van, pedig nálunk a pasim lényegesen többet keres mint én (és mint a nagy átlag) és nem is várná, hogy bármit is én fizessek. De néha mégis meghívom mozira, meg én fizetem a sört, nem anyagi okokból, hanem csak úgy, mert nyilván jólesik, meg ilyenkor mosolygunk is rajta.

2012. szept. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!