Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az a kor amire már "lenyugs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a kor amire már "lenyugszik" egy pasi, a család lesz neki az első, nem lép félre, stb? Tudom így nehéz, mert nem mindig kortól függ ez, de úgy általában.

Figyelt kérdés
2012. szept. 10. 12:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
25%

ma 14:55


Kedves Hitetlen!


Azért mert téged is csaltak fűvel fával nem kell ennyire negatívnak lenni ;)

Igen is belelátok a fejébe, ismerem az arcának minden rezdülését hogy mikor mond igazat, mikor akar füllenteni és hasonlók. Látom a szemébe hogy komolyan szeret és nem csak színleli.

És igen, látom minden pillanatát, mert reggel 8-tól fél 4-ig dolgozik (olyan helyen ahol párban vannak a munkatársával, gprs-es az autó azaz a cég tudja merre járnak így a munkán kívül nem tud menni másmerre) és ha végez a melóval együtt vagyunk minden nap.


Hidd el, 5 év alatt kiismertem a párom és 100%-os a bizalmam felé...;)


Sajnálom ha összetörtem a buborékodat ;)


N22

2012. szept. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt még hozzá tenném, hogy az exet azért csalta mert kb. 3 havonta kapta meg amit sűrűbben kellett volna...;) Nálunk ilyen gond nincs ;) Sorry....;)
2012. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10-esnek igaza van. 7-es, honnan tudod hogy téged nem csalt meg? Én nem a korra tenném ezeket a dolgokat, bizony ez egyénfüggő! Akit hajt a vére, az 20 és 40 évesen is ugyanolyan marad. Férfitól és nőtől is egy utolsó dolog a megcsalás! Az ilyen embereket nem tanították tiszteletre és ezek a gátlások szerintem már gyerekkorban kialakulnak. Aki ilyen, az nem változik. Esetleg jól tud hazudni. Olyat kell keresni, aki hűséges. Az "olyan voltam, de kinőttem/megváltoztam/ megkomolyodtam kezdetű történeteket pedig végig sem kell hallgatni.
2012. dec. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, hozzáfűzném még a dologhoz a 11-es válaszra:


10-es nyilván nem vagy nem csak a saját tapasztalatai alapján írta a választ, ő belelát a nagybetűs ÉLETbe, aminek az emberek ilyesfajta változásáról szóló részét a hozzászólásod alapján a magad 22 évével elég éretlenül fogod fel. Ő erről írt véleményt. A párod egy nálad érettebb, tapasztaltabb férfi, egyértelműen az életben is többet tapasztalt, nyilván azt is megtanulta már hogyan kell hazudni. Ha nagyon akar, TUD is. Ha egy kapcsolat működőképtelen és más nő kell hogy kielégítse ezeket a vágyakat, nincs mi mellette tartsa. Se gyerek, se házasság... Miért is maradna? Egy igazi FÉRFI nem csalja meg a párját akkor sem, ha nem jó a szex. Szépen SZAKÍT ha már annyira nem működik. De nem alázza meg a nőt azzal, hogy másnál keresi azt amit tőle nem kap meg. Neki nem voltak olyanok az igényei. És? Én imádom a párommal a szexet, sokat csináljuk (most várjuk az első babát és mivel vigyázunk rá, már nem csináljuk olyan sokszor és persze durván sem, persze ez most természetes), de nem gondolom hogy megcsalást érdemel az, akinek csak 3 havonta esik jól. Nem kötelező vele maradni, megcsalni pedig egy utolsó dolog. Mellesleg honnan veszed hogy nem túloz? Azt hazudik, amit akar! Szerencsétlen lány nem tud védekezni. És bizony az is egy utolsó dolog, hogy így beszél a volt párjának egy ennyire intim dolgáról. Ez nem egy bűnös dolog, nem vagyunk egyformák. Ne aggódj, ha szétmentek majd róla is így fog beszélni, mert mindenkiben van kivetni való, de ezt most nem reklámozza, majd szakításkor... Az ilyen ember nem férfi és nem is változik. Nem kell egyből letámadni azt, aki nem a rózsaszín ködből, hanem tapasztaltabb fejjel válaszol. :)

2012. dec. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!