Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha bejelölök valakit facebooko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha bejelölök valakit facebookon hogy kapcsolatban van velem akkor ez csak akkor jelenik meg nálam hogy ha ő is visszaigazolta nem?

Figyelt kérdés
Tehát addig nem irja ki nalam uzenofalon hogy bejeloltem amig o jova nem hagyja!? Egyébként ti mennyi idő elteltevel teszitek ki? Lassan egy honapja osszejottunk de azelott mar ismertuk egymast,igy korai ez még szerintetek?
2012. szept. 10. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
ha már 1 hónapja együtt vagytok, akkor miért lenne korai...?
2012. szept. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Alapból lényegtelen ez az egész történet, Facebook...jahjj. Én soha nem állítottam be ilyet, maximum kiírtam, hogy kapcsolatban vagyok, így a kéretlen látogatók nem jelennek meg. Egyébként szerintem, ha nem igazolja vissza akkor is kiírja csak annyi különbséggel, hogy aki nem igazolja vissza annak nem lesz kint. Vagyis csak nálad lesz addig látható.
2012. szept. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2 éve vagyunk együtt, de lesz*rjuk a fészbúkot, én nem jelöltem be, komolyan fontos ez? Nem, nem az.
2012. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Amíg nem igazolta vissza, nálad az Ő neve nem fog megjelenni.
2012. szept. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Régen ezek voltak a kérdések: "Korai megölelni?" "Korai megcsókolni?" Most meg..."korai bejelölni a facebookon?"

Hová süllyedünk még?

2012. szept. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem, nem korai. De lehet, hogy neki nem olyan lényeges ez a facebook téma, és ezért nem fogja visszaigazolni. A volt pasimat 2 év után jutott eszembe visszaigazolni, mert nem használtam olyan gyakran a facebookot és amúgy sem érdekelt. A mostanival kiraktuk, hogy elváltunk egymástól, poénból, az első héten, aztán amikor már mindenki jót nevetett a poénon, akkor kiraktuk, hogy kapcsolatban.

Egyébként persze, ha valaki a gyakorira kirak 1 facebookos kérdést, akkor soha egy válaszadó se használja a facebookot, nincs regisztrálva sem, vagy fenn van, de csak mások miatt, de amúgy soha nem lép be. Persze, ezen az oldalon meg itt esz titeket a fene, na tudjátok mikor hiszem ezt el...

2012. szept. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát igazából akárhanyszor kiteszek ide egy kerdest x valaszolobol kb 1-2 valaszol normalisan arra amit kerdeztem...ez most is megtortent,koszonom annak az 1-2 embernek most is :*aki legalabb valaszolt a lenyegre ami a kerdesem volt,ami szerintem nem ugy hangzott hogy fontos e kitennem h kapcsolatban...egyebkent kitettem,de nem jeloltem be a szemelyt,válasznak pedig azt kaptam tole hogy ő nagyon meglepődott hogy ilyen hamar kitettem...mert ő addig nem teszi ki amig nem biztos 100%ig a kapcsolatban...tehát enyhen csalodtam most,mivel ez kb ugy hangzik h o nem biztos abban h egyutt maradunk tehat....felreertes elkerulese erdekeben---> nem azert csalodtam mert nem teszi ki hogy kapcsolatban,hanem mert azt mondta bizonytalan..
2012. szept. 11. 00:37
 8/9 anonim ***** válasza:

Emiatt azért ne keseredj el, mert van, akinek több idő kell ehhez. Pl egy hónap után még én is úgy éreztem, hogy alig ismerjük egymást, még bármi lehet belőle. Szóval nem nem biztos, hogy negatív értelemben bizonytalan, csak ő még úgy érzi, hogy alakulóban van a kapcsolat.

Hozzátenném, hogy ahhoz képest, hogy én is így éreztem még a kapcsolatunk első hónapjaiban, és az én barátom is hasonlóan reagált, hogy kicsit elszomorodott ettől, ehhez képest mostanra már együtt élünk, esküvőt, gyereket tervezünk hamarosan. Szóval nem baj az, ha lassabban indul ;)

2012. szept. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) köszönöm :)
2012. szept. 11. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!