Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Nemtudok dönteni, haggyam vagy használjam ki a lehetőséget?

Figyelt kérdés

Szóval,már írtam korábban.Én vagyok az a 17 éves fiú,aki nagyon izgult a 14éves lány miatt,mert készültem a randira és meséltem,h leülünk egy padra a Duna parton meg ilyenek,ha valaki emlékezne rá.

Ez egy kicsit hoszzú lessz!

Az tötént h a lányt nem engedte el az anyja,ezért gondoltam h akkor el megyek én hozzá.Ezen sokat beszélgettünk és itt furának tartottam egy kicsit a válaszait.Nemtom,lehet,jogos,asszem,ilyen válaszokat adott sokszor,aztán ma is írtunk egész nap és rátértem a komoly konkrét dolgokra,mert úgy érztem h nincs teljesen képben.Meg kérdeztem,h akar e velem randizni,mert eddig találkának hívtuk(de szerintem már ez is egyértelmű volt).Aztán kiderült,h még nem is gondolkodott ezen és h ilyeneken nem is szokott gondolkodni.

Mondtam neki,h ilyen dolgokról,h valakivel randizni,járni biztos van véleménye,h akar-e.Erre azt mondja,h nemtom!

És akkor kérdem,h nem tudsz komolyan gondolkodni,erre azt mondja,h nem.Na itt döbbentem rá,h vagy IQ light a csaj,vagy csak egyszerűen még annyira gyerek.

De én ezt nem értem,amikor én voltam ennyi,akkor a csajoknak már töbnyire volt 16-18 éves pasia és "komoly" szerelmek voltak,de ennél a csajnál még a szikráját se látom ennek a felfogásnak.

Viszont tudom,h ha ilyen akkor kihasználhatnám és járhatnék vele,egyszóval döntenék helyette,mert döntésképtelen a csaj,erre is már rájöttem.Azonban meg tudom,h ez szemétség lenne.De végre volna egy barátnőm(még soha nem volt kapcsolatom).


Szóval a nagy dilemma itt az h ha hagyom a csajt a fenébe,akkor lehet,h nagyon sokáig bánni fogom,mert nem lessz barátnőm még jó ideig szerintem,akár mennyire is próbálkozom,már zsinórban 8 lány kosarazott ki.

Ha viszont járnék vele,akkor sok jó pillanat lenne,mindkettőnknek,mert nem vagyok tapló és nagyon tudnám szeretni és semmi rosszat nem akarnák csinálni vele,csak eggyüt lenni.


A lányok nagy része az előző kérdésemnél,az mondta,h mien cuki meg jó fej vagyok,h ennyire izgulok,h jól sikerüljön a randi,na itt szerintem meg mind le fognak hurrogni,h maradjak magányos(amiből már !ELMONDHATATLANUL ELEGEM VAN!),de miért van az h én mindig jó fej vagyok a lányokkal soha nem bántomőket,még lányra csúnyát életemben nem is mondtam és nagyon tisztelem őket,azért amik,de semmi hála.Csak sorban jönnek,h "bocs,nem vagy az esetem" meg "bocsi,de nem lehetnénk csak barátok,nekem ez nem menne veled".

Remélem így már érthető a helyzetem és mindenki tudja h mit élek át.


2009. júl. 29. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd a csajt, kicsit érnie kellene egy kapcsolatra, ha most elkezdenél vele valamit, messze nem lehetne kapcsolatnak nevezni, főleg nem olyannak, amit te szeretnél. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de abból amit leírtál a csaj nem csak buta, de érdektelen is, ha akarna tőled valamit már rájött volna. Neked meg felesleges kihasználnod a helyzetet, mert ha ő nem "szeret" vagy kedvel téged, akkor csak egy oldalú a dolog és azért, hogy végre legyen barátnőd nem érdemes elpazarolni az időt, amikor lehet, hogy holnap kopogtat valaki más. Kicsit görcsösen akarod ezt a barátnő dolgot, vedd lazán és figyelj, jönni fog magától az aki valóban kell neked.


Másfelől próbálj meg helyesen írni

2009. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tudom mit élsz át. Elmondom szerintem mi van: a csajszinak sem volt még barátja, és ezért megijedt hogy randira hívod.Te vagy az első neki is. Úgyhogy mindkettőtöknek jó lenne, ha "te döntenél" és találkoznátok!


Remélem összejön, sok sikert.

2009. júl. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Volt már neki állítólag egy barátja,de h nem volt semmi extra.:S
2009. júl. 29. 22:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Igazából nekem két lehetőség jutott eszembe, amikor olvastam. Az egyik az, hogy tényleg elég gyerek még, és nem való neki egy barát. A másik, hogy igazából nem érdekled, csak nem meri nyíltan megmondani, azért ad ilyen hülye válaszokat. :S


Kérdezz rá egyértelműen, ha akarod a csajszit akkor még át is mehetsz dedósba és szépen apránként kérdezgesd. Akar-e egyáltalán talizni? Lát-e esélyt rá, hogy legyen köztetek valami? Ha azt mondja, nem tudja vagy még nem gondolkodott ezen, akkor mondd neki, hogy akkor most tegye meg, mert ez olyan, mintha játszana veled és sakkban tartana.


Egyébként meg lehet, hogy jobb lenne az egyedüllét egy ilyen "fura" csajnál... Ha azt mondja magáról, hogy nem tud komolyan gondolkodni és ezt be is bizonyítja.... Hááát nem tudom hogy lehetne kibírni hosszú távon.

2009. júl. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
MÁr kérdeztem őt,minden féle képeen,konkréten is meg minden.Aztán amikor azt mondtam neki,h gondolkozzon ezen,félóra múlva vissza kérdeztem,h mire jutott és azt kérdezte ,h miben?.Ne ez volt az utolsó csepp,hagyom a fenébe ezt az IQ light csajt!
2009. júl. 29. 23:11
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, végre egy jó döntés, keress valami magasabb intelligenciával rendelkező hölgyet, aki tud értékelni
2009. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
próbáld meg! legrosszabb esetben nem jön össze.
2009. júl. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!