Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lépjek tovább és használjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lépjek tovább és használjam ki a lehetőséget, vagy inkább várjak még?

Figyelt kérdés
15 éves fiú vagyok, és nagyon tetszik egy lány ismerősöm, osztálytársak vagyunk. Régóta ismerem, mondhatni szerelmes vagyok belé. Az utóbbi időben nagyon jó irányba ment el a kapcsolatunk, és én ezt szeretném valamilyen formában kihasználni a tényleges továbblépésre (sokat vagyunk együtt, nevetünk, mosolygunk, stb., tehát mindenképpen jól megvagyunk egymással). Holnap kettesben leszünk az iskolában kb. 1 órán keresztül... Lehet hogy kicsit merész, - éppen ezért is tettem fel a kérdést, hogy szerintetek mennyire lenne jó ötlet?... - de arra gondoltam hogy elmondanám neki, kihasználván a lehetőséget, hogy szeretném ha több lenne közöttünk. Mit gondoltok erről?
2009. ápr. 28. 19:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem itt az ideje hogy beszélj vele.

Csak ne ugy add elő hogy te már mióta bele avgy zugva..

Hanem hogy bejön neked és hogy megpróbálhatnátok..

Sok sikert!! :D

2009. ápr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó ötlet csak ne rohand le :) lassan és nyugisan akkor rendben lesz minden :) szurkolok
2009. ápr. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Örülök, hogy tetszik nektek az ötletem. Meddig mehetek el, egyáltalán hogyan tálaljam ezt? (tudom ezt nehéz kívülállóként megmondani, de csak úgy nagyjából lennék kíváncsi arra hogy ez hogy is megy, még nem csináltam ilyet :)) Köszönöm!
2009. ápr. 28. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!