Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » El lehet veszíteni az érzelmei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet veszíteni az érzelmeid? és vissza is lehetne szerezni?

Figyelt kérdés
Már elég korán kezdett érdekelni a párkapcsolat és a szex /kb 12 éves kor és ne a mai korcs társadalomhoz mérjétek :D/ Nem voltam sosem szép ember így hát sok elutasítást kaptam sokat próbálkoztam lett volna lehetőségem akkoriban de ilyen hülye kis romantikus alkat voltam, hogy minden féle képen szűz lánnyal hogy ő is emlékezzen rám az elsőre! Kb 16 éves koromban meguntam és amint valaki iránt közeledtem kiőltem magamból! olyan 18 éves koromban lett volna az első lehetőségem ténylegesen egy barátnőre de valamiért nem akartam mert láttam a haverokat mennyi időt töltenek velük stb és sok ismerősöm van akikkel szeretek bulizni mászkálni így hát kihagytam a lehetőséget utána lett volna még 1-2 de valahogy nem akartam! Egyszerűen undorodom a romantikától már a filmekban is ha egy kicsit romantikusra fordul a dolog már fintorgok meg rosszul érzem magam tőle egyszerűen nem tudok rámosolyogni egy lányra csak ha valami vicceset csinál! elhidegültem az emberek közeledésétől nem kívánom! De szeretnék családot majd. Mit lehetne tenni? 21/F

2012. szept. 11. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:

igen.

van is erről egy csomó film.

pl a nincs bocsánat.

abban a fickó egy alkesz tömeggyilkos,nőt,gyereket,férfit,állatokat,barátokat,ártatlanokat,mindenkit megöl.

aztán észhez tér,megnősül,és lesz két gyereke.

2012. szept. 11. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint el lehet. Volt egy hosszabb idő, amikor "kihalt" belőlem minden érzés. És tényleg attól féltem, hogy már vissza se fog jönni. De annyira nem viselt meg a dolog, mert ugyebár nem volt szükségem az érzésekre. Egy idő után viszont elkezdett hiányozni az érzés, hogy valakihez egyáltalán csak vonzódjak. Akkor meg már csak azért sem tudtam megszeretni senkit. Hosszú szenvedés után, amint elkezdtem nem foglalkozni a dologgal, visszatértek az érzelmek az életembe.
2012. szept. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!