Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csupán megszokásból, tudnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csupán megszokásból, tudnál valakivel együtt élni, vele maradni? Ha már csak a megszokás és az emlékek vannak? érzelmeid nincsenek?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát azt hiszem velem valami ilyesmi van..
2012. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és nem gondoltad, még, hogy kilépsz?
2012. febr. 28. 16:37
 3/11 anonim ***** válasza:
En kileptem, mert mar nem birtam tovabb. Bar sokaig tartott mire eldontottem vegleg. De tulsagosan fiatalok vagyunk ahhoz,hogy megszokasbol legyunk valakivel, kenyelembol.
2012. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Diavolino44 ***** válasza:

Ez elegge eletkor fuggo! max. 40eves erdemes mert akkor mar joval nehezebb a part talalni. Ferfiaknak talan azert nem olyan veszes. (legalabbis en ugy gondolom). Valamint gyerek eseten is erdemes a kapcsolatban benne maradni.

Gondolom te vagy a lany a kapcsolatban. Mert megszokasbol szeretkezni az inkabb a nokre vall.

2012. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem egy idő után átalakul szeretetté. Ami összetartja a párokat. Kétlem, hogy nagymamám és nagypapám halál szerelmesek lennének egymásba, viszont 1955 óta együtt vannak és boldogok. Ez csak egy mai agyatlan elmélet, hogy van a lángolás, ami olyan, mint a drogos állapot és aztán ez elmúlik és jönnek azok a csúúúúúnya hétköznapok, amiket már ki se lehet bírni és akkor minden szar. Persze, hogy szar, nekem is szar lenne, ha azért járnék valakivel, hogy eufóriát kapjak tőle. De nem azért kell együtt lenni valakivel. Hanem azért, mert rájössz, hogy valóban ő az, aki az életed párja lehet és jobb egyet szeretni mint sokakat ölelgetni. Ettől nem lesz unalmas az élet. Így lesz teljes!
2012. febr. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen én vagyok a lány, de a páromról szól a kérdés.
2012. febr. 28. 17:39
 7/11 anonim ***** válasza:
a párodról? azaz?
2012. febr. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy már csak megszokásból és az emlékek miatt van velem. Ő azt mondja szeret, de már nem úgy mit rég
2012. febr. 28. 17:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Gondoltam rá h kilépek, de nem megy. Pedig elvileg én élek az emlékekből.
2012. febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Diavolino44 ***** válasza:

oke!

De ha a parodrol szol a kerdes akkor O kerek perec megmondta neked mar csak megszokasbol vagyunk egyutt es csak a szep emlkek s a kozosen eltoltott ido es a sok szep emlek miatt vagyok veled.

Ha igy tortent akkor teljesen jogos a felvetesed!


(De en ugy velem a noknek ez a vesszoparipajuk. ^Mar biztos nem szeretsz ugy mint regen. Meg biztos csak sajnalsz azert vagy velem. Ezzel a nok egyet ernek el hogy a ferfi fejeben is megfordul hogy szakitani kellene mert nincs olyan tuz mint az elso par honapban. S eddig a 4 es az 5 eves kapcsolatom is emiatt ment tonkre!!)

2012. febr. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!