Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Elfogadnátok úgy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Elfogadnátok úgy egy férfit, ha csak 10 osztályos végzettsége lenne? Hazudjak tovább, vagy mondjak igazat? Van rendes munkám és jól keresek, de sosem mertem megmondani a nőknek az igazat, mert féltem, hogy lenéznek majd.

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 15:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
0%
É n lány vagyok és még 2 éve 10 osztályom volt és nagyon szégyelltem!!Már azóta 2 szakmát is szereztem.Szerintem tedd te is ezt mert nem hiszem hogy nőnek vagy férfinak be jönne a mostani életben az ha nincs sulija az embernek!Ja és ne hazudj az a leg rosszabb mert elöb utob le buksz és az kellemetlenebb lesz:)
2012. szept. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%
Hiába szereztél két szakmát, írni még mindig nem tudsz.
2012. szept. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én leszarom, hogy valakinek 8 általánosa van, vagy 3 dimplomája.

Nehogy már egy kapcsolatban ez legyen a mérvadó, hogy ki meddig járt iskolába.

Pl. lehet, hogy valaki azért járt csak 8 évet, mert dolgoznia kellett, ellenben a másik azért jár egyetemre, hogy addig se kelljen dolgozni.

Ha intelligens vagy, szerintem egyáltalán nem számít az iskolai végzettség.

(Az én páromnak csak 8 osztálya van, önhibáján kívül.)

2012. szept. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Mennui idős vagy?:-)
2012. szept. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
21
2012. szept. 11. 16:20
 6/11 anonim ***** válasza:
21 évesen még fiatal vagy, csináld meg az érettségit, a későbbiekre gondolva mondom ezt csak neked, mert most még könnyű mint felnőtt fejjel és sosem lehet tudni mit hoz az élet. Egyébként engem nem érdekel, az 5 éves kapcsolatomba se volt a páromnak érettségi-e, mégis dolgozott, jól keresett. De sose lehet tudni mit hoz a jövő... Cikinek mindenesetre nem ciki, már akinek :)
2012. szept. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
9%
Akár ki akármit ír 10 osztállyal egy 0 az ember!!!Ennyi....Nekem is azért volt 10 osztályom mert dolgoznom kellet,de viszont nem ért semmit.Most fősuliba járok és ha nem tudnék írni nem vetek volna fel idióta..
2012. szept. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
66%
Melyik főiskolába vesznek fel ilyen fogyatékosokat?
2012. szept. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki! Ha valaki szeret, akkor nem fogja érdekelni. Te viszont rögtön tiszta lappal indítasz, ami bátorságot jelent. Egyébként pedig, ha zavar téged az iskolázatlanságod, akkor iratkozz be egy esti gimnáziumba, OKJ-ra, egyetemre. Nőként nekem imponáló lenne azt látni, hogy a férfi törekszik arra, hogy fejlődjön. Mindenki követ el hibákat az életben, a lényeg az hogy tudj rajta változtatni.
2012. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Van ismerősöm, aki önhibáján kívül munkára kényszerült 17 évesen így szintén nincs meg az érettségije. Rendes, normális srác, nem is ostoba, csak nagyon nagyon nehéz élete volt. Nem hiszem, hogy ciki ez, de most munka mellett csinálja estin a suli végét. Így nem zavarna.


De van olyan lányismerősöm is, aki csak abbahagyta a sulit, mert miért ne, minek az. Na akkor valóban kínos...

2012. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!