Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy lányt. Mit tehetnék, hogy otthagyja a jelenlegi barátját, aki nem szereti?

Figyelt kérdés
Szóval van egy lány, akit nagyon szeretek. Neki viszont van már egy lúzer barátja, akivel minden héten összeveszik, majd kibékül, mert nagyon szereti. Ez már több, mint 4 éve így megy náluk. A srác csak élősködik a lányon: elszedi a pénzét, amit aztán elszór cigire, alkoholra, stb. A lánnyal jó viszont ápolok és szimpatikus is vagyok neki, mint barát. Én viszont többet szeretnék tőle, mint sima barátság. Hogyan tudnám elérni, hogy belém szeressen és azt, hogy eljusson arra a szintre, hogy engem többe nézzen, mint a jelenlegi alkoholista barátját és otthagyja őt?
2012. szept. 11. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
figyelj öreg, lehet hogy a te szemedben lúzer a csávó. DE honnan veszed hogy alkoholista? te is bsztál már be párszor gondolom és nem kell belerontítani a kapcsolatába, ha nem lenne jó vele, akkor rég nem lennének együtt.. ne legyél gerinctelen. utálom az ilyen embereket.keress mást
2012. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Figyelj öreg, ismerem a srácot csak onnan tudom. A válaszoddal nem sokra megyek, nem keresek mást.
2012. szept. 11. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
és majd téged is otthagy mert más beállítja ilyennek és telebeszéli a fejét ilyennekel :DDD
2012. szept. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ha valóan szereted a lányt, akkor beszélgetsz vele, és megérted, támogatod, és légy olyan, amilyen neki egy álompasi. Ha annyira szereted, akkor néha a lány háta mögött mond meg a pasasnak, hogy hagyja már élni, mert ez előbb-utóbb eljut a lány füléig, és rájön, hogy jót akarsz neki. Ha jobbítasz a kapcsolatukon, és szereted annyira, hogy képes vagy róla lemondani akkor megérdemled, hogy járjatok
2012. szept. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

16:45:

Értsd már meg, hogy a lány legjobb barátnője mesélte nekem ezeket a dolgokat a srácról. Nem légből kapott mese! De, ha te csak ennyire könnyen feladnád az egészet, arra ne legyél ennyire büszke!

2012. szept. 11. 17:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Várd meg míg szakítanak oszt' utána mozdulj rá.

Gondolom nem kérte meg a lány kezét.


Úgyhogy csak türelem, türelem...

2012. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag hetente szakítanak, de a lány mindig megbocsájt neki. Az a szomorú, hogy a srác annyira lenullázza hónap végére anyagilag, hogy még a buszjegyre is mástól kell pénzt kérnie. A pénzét elszedi és nem tiszteli. Ez nekem rettenetesen fáj.:( Azt hiszem megvárom a megfelelő pillanatot.
2012. szept. 12. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!