Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen ajándékot adjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékot adjak a barátnőmnek? Fél lve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés
A barátnőm kissé fiús..szereti a rockot, fiúsan öltözködik, de kemény külső ellennére belül nagyon érzékeny :) és mivel 15 éves vagyok, nemsok pénz áll rendelkezésemre:) 2000 ft-ból kéne valamit összehoznom :) ötletek? FONTOS!
2012. szept. 11. 18:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél valami bőrböl nyaklàncot vagy karkötőt azt szeretik a rockos lányok viszont foggalmam sincs az mennyibe kerül :-D
2012. szept. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vegyel valami aprosagot, a rozsa enm maradhat el, az egy lanynak mindig jol esik. Es talaj ki egy olyan programot ami t nem felejt el. Es nem kell a program foltetlenul penzbe keruljon. Mindegy milyen zenet hallgat, fog tetszeni neki, plane ha szerelmes beled fulig, ha egy kicsit megrolteted magad az ajandekokon kivul is valami kedvessegel. Mindig fog emlekezni arra hogy te milyen voltal. Nekem hasonlo koromban a baratom , lopott annyi szal rozsat amentit toltottem, egy kertbol amit mindig megcsodaltam. Nem azert tetszett mert lopott hanem azert mert nekem :) Elmentunk fol egy helyre ahova szerettem jarni, es ott toltottuk az egesz napot. Nem volt koltseges ez az egesz az ajandek amit akkor kaptam nincs meg. De a rozsak megszaritve igen, es az emlek is. Annak kb 7 eve es mindig eszembe jut. Nem kell annyi szal rozsa ahany eves , mert ha meg veszed akkor az eleg koltseges. remelem segithettem. Sok szerencset 22 L
2012. szept. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!