Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden férfi ezt csinálja, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfi ezt csinálja, ha van barátnője? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Adott egy 28 éves férfi, van egy néhány hónapos kapcsolata, amikor én megismertem, akkor még egyedülálló volt, próbált is közeledni felém, de én nem viszonoztam, mert akkor még nem ismertem. Aztán később megtetszett, de akkor már lett barátnője, kb. 1-2 hétig közömbös volt velem, de aztán újra próbálkozott közel kerülni hozzám és ez még most is tart.

Miért csinálja ezt, ha van barátnője?


Válaszaitokat előre is köszönöm!


2012. szept. 11. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

biztos kicsit vacilál, eleinte nagyon lefoglalta őt az új barátnője, de rájött h lehet h kihagyott pár szexuális estét.


Vagy csak egyszerűen egy normális ember akit érdekli hogy mivan veled.

2012. szept. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem, más normális férfiak nem próbálkoznak csajoknál, ha van barátnőjük. Kérdezd meg tőle, hogy mit akar és mondd el neki, hogy neked nem szimpatikus, ha valaki a barátnője mellett más csajoknál próbálkozik, mert az ilyen embert nem tartod egy egyenes, megbízható valakinek.
2012. szept. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ennyire nem lehetsz IQ rokkant!!?? Azért mert meg akar bäszni, ennyi és nem több a válasz.
2012. szept. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Munkatársak vagyunk ráadásul, nem hiszem, hogy kedvességből érdeklődik, mivel a többi női kolléga társaságát nem igazán keresi. Meg sokszor rám néz, keresi a tekintetemet.
2012. szept. 11. 19:05
 5/12 Macs1209 ***** válasza:

Biztosat a bizonytalané a hülye hagyja csak el.


Bepróbál, ha többet adsz neki minden téren, akkor

lecserél a jelenlegire. Ellenkező esetben csak

dugtatok egy jót (már ha jó lesz).

2012. szept. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nem lehet minden nőt megfektetni, de törekedni kell rá!
2012. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem leszek olyan nő, aki elveszi mások párját. Amióta tudom, hogy foglalt, azóta közömbösen viselkedem vele, de nem veszi észre magát.
2012. szept. 11. 19:10
 8/12 Ájron ***** válasza:
65%
Azért csinálja mert egy f@sz
2012. szept. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

19:14-es

Bárcsak én is így látnám, akkor nem érdekelne az egész.

2012. szept. 11. 19:16
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezö, tisztellek a hozzààllàsodért!! Jo tudni, hogy van normàlis nö, aki tudja, hànyan illenek egy pàrkapcsolatba:)


23L

2012. szept. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!