Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Korábban (13 éve) nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korábban (13 éve) nagyon tetszett egy fiú (5 éven keresztül), de sajnos nem viszonozta az érzéseimet. Lehet kihatással a későbbi párkapcsolataimra?

Figyelt kérdés
Ez a visszautasítás a mai napig fáj, azóta nem tudok normális párkapcsolatot kialakítani, nem kötődöm a partnereimhez, pedig már nem tetszik a fent említett fiú. Mit tanácsoltok?
2012. szept. 11. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
10 éve jártam így egy lánnyal, 3 évig odavoltam érte. Erre én is kíváncsi vagyok. Azóta én is így érzek.
2012. szept. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor nem vagyok ezzel egyedül, mondjuk ezt sejtettem.

A legszörnyűbb, hogy akárki jöhet, egyszerűen még csak nem is tetszik. Próbálkozom persze, de minden próbálkozásom zsákutcába fut, kb 6 hónap után kiszállok a kapcsolatból. Lesz ez valaha másképp?

2012. szept. 11. 20:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha majd tényleg beleszeretsz másba és nem csak azért leszel valakivel hogy ne legyél egyedül.
2012. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nincs bajom az egyedüléttel sem, csak az a baj, hogy ez is már 5 éve tart.
2012. szept. 11. 21:22
 5/5 A kérdező kommentje:

Na ezt jól megfogalmaztam. :)

Szóval 5 éve egyedül vagyok, elvagyok így is, de nem látom azt hogy mikor és hogyan fog bármi is változni. Sajnos nem tetszik senki sem (ezért vagyok inkább egyedül jó ideje), már kezdem azt hinni, hogy valalmi baj van velem.

2012. szept. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!