Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összejönnétek egy ilyen sráccal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Nem én vagyok, csak érdekelne, hogy a nők hogyan vélekednek, igyekszem objektíven leírni.


24 éves a fiú, 1 párkapcsolata volt eddig. 8 éves kora óta gépezik, napjait a munkája tölti ki, mikor hazaér leül a gép elé, és vagy fejlesztget, vagy játszik, vagy filmezik.


Nagyon temperamentumos, aki először beszél vele, annak egy visszafogott, csendes jellem tűnik ki. Ám önfejű, ragaszkodik az elképzeléseihez, és furcsa meglátásai vannak a világról, főleg az emberi kapcsolatokról. Nem beszélget sokat, csak amikor hangulata van, nem szokta ölelgetni az embereket, a testvérét kéthetente ha felhívja, vagy amikor szüksége van rá. A szex sem igazán számít neki, 2-3 hetente eggyel jól elvolt a párkapcsolata alatt is, heti több alkalom már megterhelő volt. Ha olyankor zavarják, amikor nem akarja, illetve nincs kedve társalogni, akkor bunkó, és lekezelő, ez általában kéthetente változik. Két hétig normális, utána két hétig hagyják. Ha valaki elpanaszolja milyen gondjai vannak, ő azzal jön, hogy neki nagyobbak, ő rosszabb helyzetben van, ő dolgozik, kijár neki a pihenés, hagyják békén.


Eleinte párkapcsolatban beleadott mindent, 120%ot teljesített, akkor volt normális a párkapcsolat. Utána megterhelő volt neki, hogy a lány minden nap a napjáról kérdezte, érdeklődött mi újság vele, szerinte ez zaklatás.


Ezektől eltekintve jóindulatú, jószínű, segítőkész ember, aki a szeretettei mellett 100%osan kiáll, és megvédi őket. Nagyon határozott, kemény jellem, tipikus Bak, társítva egy kis antiszoc jellemmel. Kétszer volt eddig szerelmes, egyszer általános iskolában, illetve abban az egy kapcsolatában. A lánnyal azóta is szoros kapcsolatban vannak, de a fiú szerint csak barátok. Más lány nem igazán van a közelében.


Vélemények?


2012. szept. 12. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Biztos nem jönnék ösze ilyen fiúval.

A szex, csak teher neki?:O

Két hét után elküld a francba, mert most ilyen kedve van?

2012. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Arra tippeltem volna, hogy szűz csillagjegyű, nem gondoltam volna hogy egy bak is tud ilyen lenni!Hát a természete nem tűnik túl megnyerőnek, de lehet ha egyszer szerelmes lesz akkor automatikusan megváltozik jó irányba..
2012. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen, azért írtam, hogy a párkapcsolat elején 120%ot adott bele... változott, de aztán a munka egyre inkább magába szippantotta, és megterhelő lett neki a kapcsolat. Ez nem hiszem, hogy változna.
2012. szept. 12. 12:48
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze, ha szerelmes az ember, akkor megváltozik, de csak ideig óráig... amikor már elengedi magát, akkor előjön az alaptermészet, ami a srácnál ez.
2012. szept. 12. 12:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem valami szerelmes típus, legalábbis hosszútávon nem az!Nekem nem kéne max csak barátként!
2012. szept. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Meg gondolj csak bele! 24 évesen csak 1 barátnője volt!Már ez is sok mindent elárul...
2012. szept. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom mit jelent, ezzel a lánnyal is véletlenül találkoztak, máig szoros kapcsolatban vannak, még a srác testvére is csodálkozik, hogy a lány hogyan tudja még szeretni, bár megegyeztek, hogy csak barátok, de vannak érdekes dolgaik egymással.

A srácnak az a véleménye a kapcsolatokról, hogy csak a baj van velük, mert minden nő hisztis, és ő most másra koncentrál (munka). Van egy saját világa.

2012. szept. 12. 12:58
 8/12 anonim ***** válasza:

Az en parom detto. Csak o fegyhazban dolgozik,de a

szexel nincs gond. Hagyni kell oket.

2012. szept. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kb 90% ig rám illik a jellemzésed!
2012. szept. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
tipikus autisztikus-melankólikus és manipulatív személyiség....nem bírnék ilyennel járni!
2012. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!