Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan egyáltalán, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan egyáltalán, hogy egy fiú annyira szerelmes valakibe, hogy komolyan szó szerint senki más nem érdekli?

Figyelt kérdés
2011. aug. 7. 00:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
86%
Igen, van.
2011. aug. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
van! én is olyan voltam de még se kellettem a barátnőmnek
2011. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
86%
pl. ÉN! a nap 24 órájában Ő jár a fejemben :) van h azért nem birok elaludni mert olyan erősen rágondolok h nem bir leállni az agyam :D
2011. aug. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Igen. Én is olyan volta, még nem vége lett. Távkapcsolat, ő ellenezte.
2011. aug. 7. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Panda Péter ***** válasza:
83%
igen, van, és nem csak az amcsi-romcsi mozikban. az más kérdés hogy ehhez olyan úriember kell akibe szorult egy kis gerinc.
2011. aug. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
igen van. vagyis volt. úgy hívják: Én. meg is szívta....:\
2011. aug. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
:O azta:D és ti hogy viselkedtek, amikor így éreztek? nem tudom eldönteni, hogy ez van e vele vagy csak "meg akar szerezni"..
2011. aug. 7. 00:29
 8/24 anonim ***** válasza:
NINCS! kivéve akkor, ha a fiúnak van valami önértékelési problémája vagy hogy a lány elérhetetlen vagy túlságosan gyönyörű hozzá képest vagy pillanatnyi állapot ami megszűnik amint haverok társaságában alkoholizál!
2011. aug. 7. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
igen, én is így gondoltam/lom:D... hogy legtöbbször nincs ilyen. de akkor lányoknál minek van?-.- nem értem a világot.
2011. aug. 7. 00:36
 10/24 Panda Péter ***** válasza:
84%
az hogy Mr 70% szerint ilyen őszinte érzést nem is lehet átélni a valóságban, csak az ő morális és érzelmi defektjére utal, nem az egész férfinemre...
2011. aug. 7. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!