Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokadik évfordulósok, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokadik évfordulósok, ti hogyan ünnepeltek?

Figyelt kérdés

Szeretném meglepni a párom valamivel, az évfordulónk alkalmából. Nem kézzelfogható ajándékra gondolok.


Vasárnap voltunk 6. évesek, de holnap fogunk tudni találkozni és ünnepelni. Milyen legyek? mit csináljunk?

szeretném a szokásosnál is jobban elbűvölni, mindenhogy! :)



2012. szept. 12. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi októberben leszünk 19 évesek... elég sok?


Általában otthon maradunk, torta, üdítő, 1 üveg bor... Eltervezzük, hogy egész éjjel szex, aztán rájövünk, csak azért mert évforduló, nem megy több, mint egyébként... :)


Ha szerencsém van, egy szál virágot is kapok...


Az ilyennek sosem tulajdonítottunk nagy jelentőséget, még az esküvőnk is csak 2 tanúval volt, utána meg go a legközelebbi kocsmába...


Nem tudom, van-e gyerek, el tudtok-e menni valahová...

Esetleg egy vacsi valahol, utána meg egy éjszakai fürdőzés szanuával?

2012. szept. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi augusztusban voltunk 5 évesek...akkor mentünk el nyaralni, s amíg fürödtem mécseseket gyújtott, elővette a pezsgőt kiült a teraszra és egész este beszélgettünk, pezsgőztünk. Nagyon jó volt :)


Szerintem Ti is csináljatok egy romantikus estét. Szerintem ez mindenkinek jól esik, és nem is olyan költséges...:)

2012. szept. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!