Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek házasodnak meg emberek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek házasodnak meg emberek, ha még az esküvői dolgokon se tudnak megegyezni és csak egymást "ölik", a sértődés megy? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

TLC tévécsatornán szokott lenni egy esküvős műsor.. Esküvő gazdagon vagy szegényen a címe ha jól tudom.

Csak pár részt láttam belőle. Esküvő előkészítését, megszervezését mutatja be.

De ahogy megfigyeltem mindig csak a vita meg a veszekedés megy a leendő házasok közt, hogy milyen legyen az esküvő, mire mennyit költsenek.. Bennem az a kérdés merült fel, hogy minek házasodnak össze az emberek ráadásul sok-sok ezer dollárért, ha még az esküvői dolgokon se tudnak megegyezni??! Főleg a csajok csinálják a fesztivált. "Bírom", hogy ilyen csicsás, hetedhét országra szóló esküvőt csinálnak, aztán úgyis válás lesz belőle...

Persze tisztelet a kivételnek.



2012. szept. 13. 02:50
 1/4 anonim ***** válasza:
hát igen, az még hagyján h párkapcsolatba is könnyen belemennek, szexelnek, aztán szakítanak és jön a következő sok esetben, de ugyanilyen lazán veszik a házasságot is sajnos.
2012. szept. 13. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na látod, ezt én már nagyon rég óta nem értem. Mi a fenének rontják el egymás életét?
2012. szept. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazából én azt nem értem, hogy miért fontos a nagy esküvő? Az esküvő az elköteleződésről szól. Nem arról, hogy megmutatjuk a világnak. Pont. Manapság az embereknek alig van pénze, gigamega esküvőt csinálnak és utána nyomorognak. Bravó.
2012. szept. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen. Én imádom a páromat és teljesen összhangban vagyunk. Tervezzük is az esküvőt, de én mindig azt mondom, hogy én nagyon szolid esküvőt szeretnék, a legkevesebb embert hívjunk meg (családtagok, legjobb barátok).. én valahogy nem szerettem sose a középpontban lenni, márpedig az esküvőn főként a menyasszonyra figyel mindenki... Annyit szeretnék, hogy egy nagyon szép ruhám legyen (de az se több százezerért!) és ennyi. Nem ezen múlik a dolog. Az a lényeg, hogy a kimondott igen örökké tartson!!!!
2012. szept. 13. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!