Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire rosszat mondtam volna?

Figyelt kérdés

Távkapcsolatban élek, tnap beszélgettünk a barátommal (fél éve vagyunk kb. együtt) egy régi barátomról kérdezett. Elmondtam neki őszintén, hogy mennyi mindent elnéztem a volt barátomnak és mondtam h akármennyire is szeretem őt, soha többé nem tudnám ezeket elnézni.

Ő azon h ilyet feltételezek róla úgy megsértődött, h akkor kérte h menjünk aludni, azóta pedig nem keresett. Pedig reggel megírtam neki h bár nem teljesen értem h miért kell ezen így megharagudni, megértem h nem esett jól neki. Csörögjön ha van kedve beszélni. Láttam online azóta de semmi. Szerintetek?



2012. jún. 10. 22:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

háááááátttt..Én is megsértődnék ha a barátnőm a volt pasijához viszonyítana. Ha a barátnő azzal jönne,hogy ezt meg ezt nem tűri el,mert a volt pasasa csinálta,bizony rosszul esne, főleg hogy tudja én nem olyan vagyok..

Amúgy neked nem esne rosszul ha a barátod a régi nőjének a tulajdonságait, dolgait sorolná fel,hogy te ne csinálj ilyeneket mert akkor faképnél hagy??? te is berágnál.

2012. jún. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Sosem tudhatod, hogy a másik hogy érti azt, amit Te mondasz (épp ma jártam így). Lehet, hogy amit Te a legjobb szándékkal szeretnél azt a másik támadásnak véli. Bár szerintem ebben az esetben az ex felemlítése volt gond. Az ex mindig tabu téma, még akkor is, ha nagyon nagy a szerelem. Én vmennyire megértem őt, hogy ez annyira nem tetszett neki, bár azt kevésbé, hogy így besértődött... de mondom, sosem lehet tudni, hogy a másik mit gondol, mit érez vagy hogy érti azt, amit elmondasz neki.
2012. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Én a megcsalást és a hazugságot említettem. De ennyire megsértődni, hogy nem beszél velem? :O Miért nem lehet megbeszélni?

Lassan két hónapja nem láttuk egymást, megértem h neki is nehéz és stresszes, de eleve a témát is ő hozta fel.

Mindenesetre köszönöm a válaszod, más szögből látni a dolgokat mindig hasznos.

2012. jún. 10. 22:13
 4/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam neki elmagyarázni, (főleg az emailben,) hogy tudom, hogy ő nem ilyen és hogy szeret engem, meg h neki is voltak rossz tapasztalatai, ami miatt majdnem engem "büntetett".
2012. jún. 10. 22:14
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezen ilyen mértékben megsértődik, hogy lemond a veled való kommunikációról, akkor elég gyagya lehet...

Amúgy meddig kényszerültök távkapcsolatra? Van remény az össze vagy legalább közelebb költözésre?

23N

2012. jún. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Persze van remény, én "mobilis" vagyok. Szóval legkésőbb novemberben szeretnénk megejteni.

Én sem értem, hogy miért kell ennyire megsértődni :(:(

Én ha hülyeséget csinál megbeszélem vele és elfogadom a bocsánatkérést, nem pedig hagyom h magában őrlődjön.

Azt hiszem reggel veszek egy cigit :(:( ha nem hív az éjjel.

2012. jún. 10. 22:21
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért kell ezen megsértődni, nekem is mondott már olyat srác, hogy az előző barátnője megcsalta és ezt nem tűri el többé senkitől, tőlem se. Szerintem ez érthető.
2012. jún. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Majd megszokja. Eleinte nekem se preferálta az előző barátnőm, hogy a legelső barátnőm jobban szerettem anno és mindent elnéztem neki, olyan dolgokat is, amit tőle már nem tűrtem. Úgy voltam vele, hogy hazudni nem fogok, ha elfogadja, elfogadja, ha nem, szabad az út.

Ha igazán veled akar lenni a barátod, ő is el fogja fogadni.

2012. jún. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Talán azért sértődött meg,mert fél év után mondtad amit mondtál. Nincs azzal baj,hogy kijelented,hogy az előző pasasod megcsalt,hazudott,és te ezt többé nem tűröd el senkitől.Ez így rendben is van. De ezt a kapcsolat elején mondják el egymásnak a párok és nem fél év kapcsolat után. Hol a bizalom ha fél év után mégis szóba kell hozni??
2012. jún. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

az én párom is hasonló. amikor távkapcsolatban vagyunk, mindent túldramatizál, de mindent, a legkisebb semmit is!

nálam már egy rakás ilyen tabutéma van, még a főnökömre is féltékeny mostanság,aki kb 20-30 évvel idősebb egy csöppet nálam...

ilyenkor ha belefutok véletlen abba, hogy megbántom, mindig nyugtatgató dolgokat írok, pl ahol háború van, kívánom ott legyen béke, ahol fájó szív, kívánom éljen a remény, ahol te vagy legyek én is és boldogság és csak te meg én. meg ilyen romantikus hablatyokat és szépen lassan megnyugszik, és mosolygós lesz.

mert ha berág, nála is napokig tart, de ilyenek után mindig válaszol.

2012. jún. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!