Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minek hívogat és keres még az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márk1985 kérdése:

Minek hívogat és keres még az Ex-Barátnő?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom egyszerűen hova tenni a volt barátnőmet!

Hívogat még meg keres, olyanokat mond hogy Drága Szerelmem meg szeret még meg ilyenek.

1 hónapja kb lehet valakije,de még folyamatosan engem keres. Ő szakított velem. Nincs olyan nap,hogy ne keresne (többször is) Megmondta vagyis ugy kellett belőle kiszedni,hogy van valakije. Hétvégékre eltűnik. Most költözött vissza vidékről a kollégiumba,de találkozni nem akart. Mit akarhat még ugyan tőlem? Lehet,hogy nincs is senkije csak nekem mondja?


2012. szept. 13. 08:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
hát kérdezd meg tőle, hogy akar-e valamit tőled
2012. szept. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Nem mond semmit. Kérdeztem tőle. Mindig azt mondja,hogy hanyagoljuk ezt a témát.
2012. szept. 13. 08:45
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt úgy veszem ki hogy még fontos vagy neki...

De mondjuk ha nekem lenne másik pasim a réginek nemmondogatnám, h szeretem szóval ezt szerintem csak kamu és megbánta, hogy szakítottatok...

2012. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Dehát mégis haza megy most vissza vidékre. És gondolom megint a csávóhoz! Akkor miért nem akart velem most sem találkozni? A héten nem mondta mér hogy szeret csak keres folyamatosan.
2012. szept. 13. 09:02
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy le akar veled feküdni, vagy esetleg szeret téged, és féltékennyé akar tenni azzal hogy van valakije (ami lehet hogy kamu).
2012. szept. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ha le akarna velem feküdni akkor fel kellene vetnie a találkozást,de nem teszi. Féltékennyé nem hinném,hogy akarna tenni mivel ő szakított velem. Annyit mondott amikor megkérdeztem hogy ki az a fiu,hogy nekem ehhez már semmi közöm nincs és az ő magán szférájához sincs közöm. Ma utazik haza megint. Engem csak az érdekelne,hogy minek keres ha már nem akar tőlem semmit??
2012. szept. 13. 10:15
 7/18 anonim ***** válasza:

Megbánta, hogy kidobott, rájött, hogy a másik pasi nem fenéking tejfel (lehet,hogy őmiatta dobott) és most szeretne visszajönni hozzád.

Vagy hirtelen felindulásból szakított, és szeret még.


De két dolog biztos: táplál érzéseket még irántad, ami erősebb, mint a másik férfi iránt táplált érzelem.

A másik férfit nem igazán szereti ezek szerint.

2012. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Hát kitudja!? Igaz mint írtam annak a jelét nem mutatta a héten,hogy annyira oda lenne értem. Nem úgy mint múlthéten.

Csak folyamatosan kontaktba akar velem lenni. Nem nagyon telt úgy egy nap sem,hogy a héten ne keresett volna.

Nem tudom ha nem találkozunk lehet ez csitulni fog benne és ezért nem mer velem találkozni mert feljönnének benne a régi érzések? Titkon azt remélem még,hogy újra együtt leszünk. Régebbi bejegyzéseimben írtam már,hogy most októberben akartam volna eljegyezni. Csak komolyan attól félek,hogy ezek a hívogatási meg fognak szűnni. Mit tegyek? Ne beszélgessek vele és hagyjam(hátha magától rájön mert mondta,hogy valami miatt még mindig kötődik hozzám,de nem tudja,hogy mi az) vagy inkább küzdjek érte? Melyik lenne a helyes döntés?

2012. szept. 13. 10:47
 9/18 Tóthné Marika ***** válasza:

Szerintem ne pazarolj időt egy ilyen nőre.

Még ha újra össze is jöttök, eljegyzed, mi lesz, ha támad megint egy ilyen rohama?

Hagyd csak rá, ez a két pad közt a földre tipikus esete. ;)

2012. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Most megírtam neki,hogy inkább ne keressük egymást. De valami miatt ideges volt most rám. Végül kitálalt. Megkérdeztem tőle,hogy minek mondta,hogy szeret még nagyon engem és kötődik hozzám.

Érzelmi hullámokban volt akkor de már lezárta. Kérdeztem,hogy ki az uj fiu vagy mi van most. Kérdeztem hogy jobban érzi-e magát velem. Azt mondta hogy igen jól és hogy szereti. Egyből bele szeretett. És többet nem fog nekem elmondani róla. Meg ő már más dimenzióban van... Meg boldog. Én 5 év alatt csak boldogtalanságot okoztam neki.

2012. szept. 13. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!