Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszik azt egyes lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt egyes lányok hogy csak kihasználják őket?

Figyelt kérdés
Nyáron összehaverkodtam a szomszéd lánnyal de egy idő után mélyebb érzéseket táplált. Nem akartam belemenni mert nem is lett volna sok időm rá meg nem akartam hogy fejest ugorjunk az egészbe mert volt barátja akit miattam hagyott ott.Én az elején mondtam hogy egyenlőre nem tudok vele annyit lenni utána már igen. Napi szinten szakítottam rá időt de általában csak szexre volt elég de még a volt párja is zaklatta ami meggátolta a dolgokat. Egyik nap ilyen-olyan indokokkal elémállt hogy ő ezt nem akarja tovább folytatni. Mondom oké de persze velem semmi gond nincs mondta. Azóta fűnek-fának elmondja mekkora szemétláda vagyok hogy csak "arra" kellett nekem meg kihasználtam. A cink hogy 1 utcában lakunk 1 törzshelyünk van és mindig moszerol engem. Mondtam beszéljük meg de találkozni nem akar. Nem érdekelne a dolog de idegesít hogy alaptalanul vádaskodik. Hogyan tegyem rendbe a dolgokat?

2012. szept. 12. 09:29
 1/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
0%
a nők idióták [már bocs :D szeretünk titeket de ami igaz az igaz.] hol kihasználás az ha ő ugrik rád ?:D az más kérdés h ha már van 1 kis időd akkor nem feltétlenül csak dugni kéne vele néha napján kibírhattad volna szex nélkül.
2012. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Miért, szerinted mégis mit csináltál? Használtad naponta, mint a fogkefédet. Ő szeretetre vágyott, komoly kapcsolatra, te de meg csak ápolgatttad. És egy idő után elege lett.

Ha tapasztalt férfi lennél, nem kérdeznél ilyen hülyeséget.

2012. szept. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Akik ismernek azok is tudják bizonyítani, hogy nem "olyan" vagy.

Meg hát ő is belement, élvezte.

2012. szept. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

# 1


Anyáknapi üdvözlőlapon kitűnően mutatna, amit írtál.

Általánosítás megint megy...

2012. szept. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát, Mókusgyilkos, de jó, hogy az én emberem nem olyan érdekes agyú, mint te. Rég kidobtam volna.

De ő nem ilyen, és ezért is kap olyan sok finomságot minden nap. :D Nagyon szerencsés vagyok! :DDDD

2012. szept. 12. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért bogaram, mert szépen kihasználtad.


Tudtál a lány mélyebb érzelmeiről, mégis csak szexre volt neked jó. Ez kihasználás a javából. Méghogy a csaj alaptalanul vádaskodik? Csak az igazat mondja!


És külön szánalom, hogy úgy írod le az egészet, mintha te lennél az ártatlan áldozat, akinek csak szexre volt ideje (LOL!!!) érzelmekre már nem. Hogy te hogy tudsz tükörbe nézni, azt nem értem!

2012. szept. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

De ezt így te el is hiszed, hogy nem kihasználtad ugye?

Nem azért, de ha annyira nem kihasználni akartad, akkor mondjuk 1-2x szex helyett elvihetted volna fagyizni, de épp neked csak sajnálatos módon a szexre volt időd.

Oké, hogy a csaj annyiból hibás volt, hogy egy ideig ezt hagyta, de aztán rájött, hogy nem lesz senki eszköze, és ezért otthagyott. Jól tette. És tényleg kihasználtad.


Te is írod, hogy "Én az elején mondtam hogy egyenlőre nem tudok vele annyit lenni utána már igen."

Gondoltad, hogy a végsőkig arra fog várni, hogy te mikor szándékozol többet belefektetni a kapcsolatba a farkadnál?


28/n

2012. szept. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most mi a problémád? kihasználtad te idióta, és ezért még ő a hibás.


nem akarsz tőle semmit, meg nincs időd rá, de azért dugni jó volt...


Lány se lehet egy észlány ha ebbe még bele is ment.

2012. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok mindent el lehet követni az életben, de hogyha turpisságot csinálsz, akkor igyekezz, hogy ne hagyj szabad támadási felületet magadon! Itt is lehetett vna találni vmi ürügyet a szakításra, bár lehet, hogy egy kis idő még kellett vna a megalapozására, és akkor csak egy sima szakítás lenne az egész, így meg bosszúhadjárat lett belőle.

Viszont van elképzelésem, hogy milyen típusú lány lehetett az alanyod, és még az is lehet, hogy ő tényleg az a kategória, ami pont erre van kitalálva, és szinte nem is gondol rá az ember, hogy komolyan is gondolhat valamit, de ettől még lehetne benned egy kis empátia iránta! Itt sztem már csak a vihar elülése segíthet, hacsaknem olyan menő csávó vagy, hogy kidumálod a bugyijából újra, és megbékél veled!

2012. szept. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!