Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is kamu az egész,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is kamu az egész, és nincs ennek is értelme? LÉCCI HAMAR VÁLASZOLJATOK!

Figyelt kérdés

Szombaton jöttem össze a barátommal...az igazság az hogy nem ismertük egymást de úgy éreztem tudunk egymásról eleget hogy belevágjunk. Vasárnap úgyvolt, hogy eljön elém hogy a barátnőmet elkísérjük a buszmegbe de nemjött reggel elént. a buszmegbe várt!!! :)

úgyvolt hétfőn ír sms-t...nemírt mert elvileg nem lett feltöltve a telója (elhittem, nem tehet róla)

kedden megvár a suli előtt... mennie kellett külön(?) angolra (elvileg felhívta a tanár és üvöltözött vele h miért nincs már ott) (oké elhiszem...)

szerdán felhív reggel 7kor... nemhívott mert földhözbaszta a telóját és nemtud hívni vele és sms-t küldeni se (oké... talán elhiszem... még belefér)

csütörtökön úgyvolt hogy eljön elém mert általába elmarad a 7. órája mert van igazolása tesire... nem maradt el! (gyanus!!!)

elvileg holnap eljön a suli elé de nemhiszem és ha nem jön szerintem kidobom...

nektek mi a véleményetek???

előre is köszi a válaszokat és bocsi a sok rizsáért!!!



2012. szept. 13. 19:57
 1/7 Rainbowinthedark ***** válasza:
100%
szívatás level 9999
2012. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Mi a véleményem? Az, hogy egy kis elkényeztetett csitri vagy, akit sóbányába küldenék, a lapaj strici pasijával együtt:D
2012. szept. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
hüha, hát azért érdekes a srác. Pont mindig összejönnek a dolgai., DE, DE azért ha holnap se jön össze, ne rögtön dobd ki, csak ha találkozni nem tudtok hétvégén, akkor max telefonon beszélj vele MÁRMINT ÜVÖLTS pontosabban. Hogy mi a francot képzel.!!! ☠☠☠☠☠☠☠ YEAA HAJRÁ!
2012. szept. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Baszni tudsz?
2012. szept. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gáz...Keresi a kifogásokat. Mert ez már egyszerre túl sok, ha valaki akar találkozni valaki mással, akkor meg tudja oldani.
2012. szept. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
elég kicsi az esélye hogy így összejött neki minden a hétre,hogy nem tud veled találkozni, szerintem hívd fel te ha nem megy el és mond meg neki hogy ha a mai nap folyamán nem keres meg személyesen,akkor ezek után ne is keressen... ha meg keres majd akkor a te döntésed hogy megpróbálod e még egyszer..
2012. szept. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%
Le akar rázni, biztos nem szopsz jól!
2012. szept. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!