Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jelent ez az egész valamit?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelent ez az egész valamit? Vagy csak én fújom fel ennyire? Van értelme ennek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú. 5 évvel idősebb nálam (okos művelt vicces), bár ez nem érződik. Úgy gondolom, hogy elég jó baráti viszonyban vagyunk, vagy hát már nem is tudom. Hol aranyos, viccelődő, hol meg le se sz*r. (bár be kell valljam én sem vagyok valami kezdeményező, de csak azért mert nem tudom, hogy mit gondolhat rólam). Mellette mindig annyira dedósnak érzem magam, de am nagyon bírom a csáveszt, és ha egy töredékét tudnám abból, amit rólam gondol, akk mernék lépni valamilyen irányba. Manapság elég incselkedő. Már többen is mondták régebben is és most is, hogy tetszem neki. De nem tudom elképzelni, hogy igaz lenne... (tudom h. hülyén írtam le meg minden, de télleg eléggé össze vagyok zavarodva vele kapcsolatban )
2009. márc. 6. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy tényleg tetszesz neki, és megpróbálja "kipuhatolni", hogy hol a határ. Mármint nem úgy ne érts félre, hanem úgy értem, hogy meddig tetszik neked az adott dolog. Ez az esteke 60-70% így van, nem tom nálatok is így lesz e. Ami pedig a pletykákat illeti, érdemes figyelembe venni, ugyanis a közösségnek ált. nagyon jó a megérzése. Ja és nyugodj meg. Ami pedig a lépést illeti, próbálj kérdezősködni utánna, hogy mit gondolhat rólad, persze finoman márha érted a célzást. Ami a lényeg, ha kérdezel ezügyben ne légy határozott! Ne mondd azt, hogy ez speciál tetszik benne, meg az stb... Így biztosan nem számíthatsz a közösségre. Ha kérdezik mi a véleményed légy független, így többmindent tudhatsz meg róla. Hidd el tapasztaltam. 22/L
2009. márc. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
75%

Szia!


Egyértelműen ezekből a jeleiből nem lehet megállapítani, hogy tetszel neki, de fent áll a lehetősége. Beszélgess vele sokat, szervezzetek közös programokat. Jön a tavasz, mehetttek kirándulni is!:) Nyugodtan tehetsz apró kis megjegyzéseket, hogy bejön Neked: dícsérd meg, hogy tetszik egy a polója/ingje, érj hozzá minnál többet!


Ha ezek után sem kezdeményez és Te már egyértelműen(!) tudod, hogy lenne értelme, hogy kettőtök között több legyen, akkor tedd fel Te neki a nagy kérdést. De a hódítás lehetőségét szerintem egyenlőre még tarsd fent!


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!