Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy még még én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy még még én érzem magam kellemetlenül, ha egy pasi bunkón viselkedik? Nem neki kellene ezt éreznie?

Figyelt kérdés
2012. szept. 8. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam magam kellemetlenül érezni ha bunkón viselkedek:) 24F
2012. szept. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esetleg talán alapot adtál neki rá!
2012. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Aki bunkón viselkedik általában nincs képben vele, hogy ő most épp bunkó. Mi volt a történés, ahol szerinted észre kellett volna vennie magát?
2012. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én ezt általánosságban kérdezem. Bár voltak konkrét szituációk. Mindig magamat hibáztatom, ha valaki bunkó velem. És utána még én érzem kellemetlenül magam, hogy pl. hülyeségeket beszél nekem, nem válaszol, levegőnek néz. És nem azt mondom, hogy én nem vagyok hibás, de az esetek többségében nem tudom, hogy mivel érdemlem ki ezt a viselkedést, amikor én normális vagyok mindenkivel.
2012. szept. 8. 16:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja.. azt hittem olyasmire vonatkozik a kérdés (ha már párkapcsolat témakör), hogy mentek valahová a pasival, aki pl. bunkó a pincérrel, és neked ég a pofád.. Na, de ha ő konkrétan veled bunkó akkor naná, hogy az a célja, hogy kellemetlenül érezd magad! Szerinted van ember, aki azért bánt meg valakit, hogy utána jól elszégyellhesse magát?! Nem is értem a kérdésed..
2012. szept. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Amúgy jó lenne, ha leírnál egy konkrét példát, mert lehet, hogy tényleg adtál rá okot, csak nem veszed észre, és azért érzed rosszul magad.
2012. szept. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pl. írok neki egy sms-t és nem válaszol. Ilyenkor mindig magam marcangolom, hogy mi a fenének írogatok, ha nem is válaszol. Még én érzem rosszul magam, hogy írtam neki...
2012. szept. 9. 10:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Én egy lánnyal jártam így. Adta a szerény énjét, és engem próbált bunkónak beállítani, holott ő csapott be többször is engem. Én meg toleráltam a baromságait.
2012. szept. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!