Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 1 lány a suliban, többi lent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány a suliban, többi lent?

Figyelt kérdés

Szóval a suliban van egy lány, néha szokott nézni észrevettem, már beszéltem vele 2 napja, ő jött oda a barátnőjével amikor kint voltunk osztálytársammal.

Holnap szeretnék vele beszélni de nem tudom mit mondjak neki miközben ott van a barátnője is, jah és persze magam szeretnék oda menni.

Előre is köszönöm 18f



2012. szept. 13. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez nekem valahogy sántít... egy 18 éves fiú azért már nem szokott ilyen töketlen lenni. Úgy kell odamenni hozzá, aztán meg nem tudja, hogy mit mondjon... még 10 éves korban csakcsak, de így... hmmm.
2012. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez van, ezért tettem ki a kérdést, hogy esetleg néhány ötletet kapjak, s nem azért, hogy megtudjam milyen töketlen vagyok.
2012. szept. 13. 22:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát jó... ha meglátod, menj oda hozzá, ez az "együtt járkálunk meg vihogunk a barátnőnkkel" nem túl kellemes dolog, na ez sem lehet valami nagylány, gondolom, de sebaj. Odamész és azt mondod, hogy szeretnél vele beszélni. Aztán ha a barátnő még mindig ott van, akkor jelentsd ki határozottabban, hogy csak vele, ha lehet! A barátnőnek meg mondd azt, hogy bocsánat...
2012. szept. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először az emberek ismerkedni szoktak egymással. Megkérdeznek egymástól dolgokat, amiket nem tudnak és amire kíváncsiak. Ha tudod, hogy melyik osztályba jár, akkor azt ne kérdezd meg. De azt megkérdezheted, hogy szokott-e néha a barátnője nélkül is menni is menni valahová és ha igen hová és mikor... mit szeret, milyen zenéket, filmeket, stb. El lehet hívni kajálni vagy csak meginni valami egyszerűt a sarkon. Meg lehet várni iskola után, el lehet kísérni haza, lehet vele sétálni, meg lehet kérdezni, hol nyaralt, van-e kutyája macskája, mit sportol, jár-e úszni, lovagolni, biciklizni stb.
2012. szept. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Utolsó, persze ezekkel tisztában vagyok, csak a kezdés nem megy soha :)

2012. szept. 13. 22:29
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát pedig itt én voltam az első meg az utolsó is... meg az összes.
2012. szept. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!