Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fogom megtalálni? Help!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogom megtalálni? Help!

Figyelt kérdés
Szeretném màr végre, ha megtalàlnàm őt, szeretném màr, ha valaki viszont szeretne, ölelésre, törődésre, csókokra lenne szükségem!Hol van egy làny aki igazàn szeret??Akiknek eddig tetszettem, azik is szépek voltak, csak sajnos ök meg nekem nem tetszettek.Hol tudnék talàlkozni vele? Az aranyos, kedves lànyok meg mind foglaltak màr...Köszi a segìtséget 15/F

#szeretethiàny
2012. szept. 13. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
pff 15 évese?annyi időd van még erre.
2012. szept. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehetőleg bíztató kommenteket...
2012. szept. 13. 22:02
 3/10 anonim ***** válasza:

de minek?miért bíztatót?

fiatal vagy még.én 15-17éves koromban sporoltoltam,és nem a lányokkal foglalkoztam.

Tök fölösleges keresni ilyenkor.

2012. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ezt írtad: "azok is szépek voltak, csak sajnos ők meg nekem nem tetszettek"


most akkor mivan? dubidubidubá

2012. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Az igazság az, hogy innen senki sem tudja, legfeljebb biztatni tudunk.:D Nekem egy osztálytársam kidobta dobókockával (nem röhög, én se hiszek benne:D), hogy 2015-re lesz barátnőm. Azóta megbeszéltük, ha tényleg, kapok egy pizzát. Azért én a barátnőre hajtok!;)

18F

2012. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
a varázsgömbömet megbűvöltem és az megmutatta , hogy 2012.10.01-én 13:00-ás kezdettel kezdődhet a boldogságod, de vigyázz el ne szúrd mert melletted fog elhaladni az illető!
2012. szept. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:D Úgy értem, hogy vonzalom nem alakult ki bennem iràntuk...ha làtsz egy jó csajt az utcàn nem leszel belé szerelmes...
2012. szept. 13. 22:07
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy érzek, de hiába van itt egy nagy város, Debrecen, tök esélytelen az egész.
2012. szept. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Debrecenben ajánlom a BTK-t csajozásra. Alig van fiú, szegény csajok meg magányosak. :)
2012. szept. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha összeszeded magad, november közepére megtalálod, de ha nem, akkor egészen 27 éves korodig várhatsz, amikor lesz majd egy szőke, nagymellű csajszi, aki beléd szeret. De ha azt is elpuskázod, akkor már csak a nyugdíjasotthonban lesz újra esélyed.
2012. szept. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!