Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fogom valaha úgy szeretni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogom valaha úgy szeretni, mint azt a csodálatos ELSŐT?

Figyelt kérdés

Próbálok jól viselkedni, betörni, de úgy érzem ez sohasem fog menni. Az első feleségemmel nem lehetett élni, mert egy deviáns idióta volt, buliztunk sokat, verekedtünk is, de imádtam. Elváltunk, de imádom és tudom, hogy Ő is imád. A mostanival lehet élni, mindenféle elvárásnak megfelel, de ez az élet szürke, unalmas és kiszámítható mellette.

MELYIKET VÁLASZTANÁTOK?


2012. szept. 3. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a jelek szerint az imádat édeskevés az együttéléshez.


A férjem volt neje is hasonló a te exedhez. Mindig történt valami - legtöbbször valami hülyeségen ordibálós veszekedés - de az együttélés lehetetlen volt.

A férjem fejében is megfordult ez, de végül arra jutott, hogy nem pont a házasságából kellene a napi adrenalinlöketet megszereznie.

2012. szept. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem túl szerencsés választás, nem?
2012. szept. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"Az első feleségemmel nem lehetett élni, mert egy deviáns idióta volt, buliztunk sokat, verekedtünk is, de imádtam. Elváltunk, de imádom és tudom, hogy Ő is imád."


Erről nekem a Vicky Christina Barcelona című film jutott eszembe ahol a spanyol nőcsábász és a felesége vannak így. Meg kéne nézned azt mondom. (Valami azt súgja magatokra ismernél bennük...)


Amúgy meg ha neked az első hiányzik akkor menj az elsőhöz. Legalább nem pazarlod a saját és a mostani feleséged idejét se.

2012. szept. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Keress egy harmadikat.
2012. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem, ne hasonlítgasd. Vedd úgy, a mostani az a csodálatos első.

"Milliók közt egyetlenegy"-ahogy Kosztolányi írta.

"hogy a másikat soha ne feledjék csodának látni."

[link]

-és mindezt nem későn észrevenni...

Fel fog ragyogni előtted halhatatlan szépsége és egyedülisége- ha így tekintesz rá. (amúgy az extravagáns-deviáns idiótizmus lesz egy idő után betonszürke-unalmas. És a maga módján kiszámítható is.)

2012. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

Először azt hittem, hogy egy 16 éves írja, és ahhoz mérten fogalmaztam a válaszomat, miszerint nem kell, nem lehet és nem szabad 2 ember egyformán szeretni, mert minden ember és minden kapcsolat más. Mindenkit másképp kell szeretni. Úgy, ahogy az illetőnek jó. Mert egy működő kapcsolat arról szól, hogy úgy tudod szeretni a másikat, ahogy neki jó (és viszont).

De ha te már a második feleségedet koptatod, akkor szánalmas vagy. Sokat kell még tanulnod a kapcsolatokról. Csak szerencsétlen nőket sajnálom.

2012. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hatoska! Elég frusztrált vagy. Nem csalnak téged?
2012. szept. 3. 21:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan barátnőm, 3 évig, mint a te elsőd, és megmondom őszintén, én már nagyon untam a végére. Olyan kiszámíthatók lettek a hisztijei meg a különböző botrányai, hogy az rettenetes. Pedig nem szarral gurigázott a csaj, volt, hogy fakanállal megverte a legpénzesebb, legjobban fizetős ügyfelet, máskor kötélen mászott be a tízemeletes ház ablakán, mert bent maradt a zárban a kulcs, vagy épp üvöltve összetörte a fél lakást valami semmiség miatt. Minden napra jutott valami agyament dolog, mégis olyan, de olyan unalmasnak találtam egy idő után...
2012. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez csak a Gyakori, pár mondatból kéne tanácsot adni, ami tök lehetetlen, de ennyi alapján a helyedben úgy visszamennék, mint a huzat. :)
2012. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!