Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Arra célzott, hogy kövér vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra célzott, hogy kövér vagyok?

Figyelt kérdés
Barátomnak az az ötlete támadt, hogy elkezd kondizni. Megkérdeztem, miért. Válasz: valamit akarok sportolni. Neked is kéne!... Oké, nem vagyok vékony, de akkora akaraterőm és kedvem nincs, hogy sporttal lefogyjak, nekem így is jó az életem. De ezt tőle nem vártam volna... Fájt, de nem mutattam ki. Arra célzott, hogy kövér vagyok, vagy van rá vmi más magyarázat? Nem akarok vele erről beszélni... 18/L
2012. szept. 13. 22:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát ha bánt, akkor találj olyat, akinek nem számít ha kövér vagy
2012. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

vagy ez, hogy fogyhatnál

vagy az, hogy egészségesebben is élhetnél

2012. szept. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
az én expasim is így kezdte. Aztán évfordulóra csináltam egy jó kalóriadús vacsorát, borokkal, mire közölte, hogy ő nem fog enni ebből, mert fehérjediétán van! :))) Abba a minutába kib*sztam, mint macskát sz*rni!
2012. szept. 13. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát sportolni alapvetően mindenkinek kéne... szóval én ezen nem sértődnék meg. :) Elismerném, hogy igen, kéne, majd fogok, ha lesz időm, aztán kb. ennyiben is hagynám a dolgot... :P
2012. szept. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha nem sportolna meg az lenne baj...


Egyébként nem feltétlen célzott arra, hogy kövér vagy. A sport senkinek sem árt. Lehet, hogy csak egy kis egészséges életmódra akart rávezetni, vagy örült volna, hogy ebben segíthet neked és villoghat a nagy tudományával, amit mindenki összeguglizik, mielőtt először megy kondiba. Ha emiatt megsértődsz és haragszol rá, az téged jellemez.

2012. szept. 13. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
0%
Igen arra célzott és jól is tette. Mozogni is kellene nem csak a szénhidrátot zabálni ész nélkül.
2012. szept. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy arra célzott.De nyilván örülne ha formásabb lennél.(ahogy te örülsz,hogy izmosabb lesz)
2012. szept. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Igen,arra célzott


Ő elkezdett kondizni hogy külsőre jobban nézzen ki így ő is elvárja azt tőled hogy lefogyjál



Túl sok TV-t néz,valószínűleg a média átmanipulálta azzal a tévhittel hogy egy párkapcsolat csakis modell alkatú csajokkal lehet tökéletes

2012. szept. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem kell oda kondi... irány az ágy, aztán fogyiszex. :D Most jut eszembe... nekem is lehet fogynom kéne. :))))
2012. szept. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A saját példámból kiindulva tudok válaszolni. Volt régebben egy barátnőm, aki kicsit húsosabb volt az átlagnál, az a jóféle "van mit fogni rajta" kategória, de nekem pl. kifejezetten bejönnek az ilyen csajok, szóval nem volt problémám vele.

De: Én mindig is szerettem mozogni, sportolni, ő viszont egyáltalán nem, úh. én is gyakran mondogattam neki, hogy igazán sportolhatna valamit. De nem azért, mert nem tetszett külsőleg, nem azt akartam, hogy lefogyjon, hanem azért, hogy egészségesebben éljen, ne legyen egy rokkant kripli 30 éves korára :P


Mert ha hiszed, ha nem, ha az ember fiatalkorban nem alapozza meg a fizikumát és az egészségét sok sporttal és mozgással, azt később már nem tudja bepótolni, ez nem olyan, mint a tanulás, hogy 25-30 évesen is el lehet kezdeni..

Tipikusan az ilyenekből lesznek a fiatal felnőttként már magas vérnyomással, cukorbetegséggel, gerincferdüléssel küszködő, állandóan betegeskedő emberek.


Úgyhogy akármi is volt az inditéka, én a helyedben megfogadnám a tanácsát :P

2012. szept. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!