Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akar valaki sportos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar valaki sportos fiút/lányt párnak, ha ő egy elhízott kövér lány/srác?

Figyelt kérdés
Hagyjuk a külső nem számít dumákat;)
2012. aug. 21. 08:31
 1/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:
100%

Ez jó kérdés. A többség számára a vékony/karcsú csajok, vékony/izmos srácok jönnek be. Pasi lévén csak erről az oldalról tudok nyilatkozni. Az a tapasztalatom manapság, ha jól el tudod adni magad (jó a kisugárzásod, jól öltözöl, jó a hanghordozásod, jó a dumád... stb) akkor simán lehet a testalkatodtól lényegesen eltérő párod.


Mindig kettőn áll a vásár, ezt ne feledjük. Elképzelhető, hogy a sportos lánynak bejönnek a mackósabb pasi darabok.

2012. aug. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert sexy, formás, jól néz ki stb...
2012. aug. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
43%

Magam nevében én annyit mondhatok, hogy az ellentétek vonzák egymást. De mondom ez az én esetem. Vékony magas , sportos lány vagyok, de sose csíptem a vékony férfiakat. Nekem a kicsit húsikásabbak jönnek be:) Nem a szálkás izmosak, azokat meg se nézem. Ellenben a férfias vastagabb, kerek arcú sármos pasikat annál inkább:) És a humor meg visz mindent:)

Sok olyan nagyon vékony srácot ismerek akik meg kifejezetten dundi lányokat vettek feleségül. Van ez így.A természet működik.

2012. aug. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%

mert a "kövérek" egy része bár ez egy nemszép szó útál annak lenni, a másik része és ez egy kis része csak leszarja h az, vagy egyszerüen elfogadja magát. az a része a "kövéreknek" akik útálnak azok lenni, azokat nem is vonzza a másik nemből egy hasonló alkat.

ennyire egyszerü amúgy!

2012. aug. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
4esnek igaza van, pl: egy mackósabb fiú aki évek óta edz hogy megszabaduljon a feleslegétől az undorodik a kövér nőktől, és inkább kivárja a hosszú hónapokat,éveket míg rendbe teszi magát hogy aztán összeszedjen egy vékony szép nőt! Azért van manapság sok 20-25 éves szűz fiú/lány mert van akaratuk igényük és nem fekszenek le akárkivel, inkább megváltoznak hogy nekük tetsző emberrel ismerkedhessenek.
2012. aug. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Mert tetszik neki.

Nem egy olyan párt ismerek, ahol a férfinak vagy nőnek nagyobb súlyfeleslege van, a párja pedig átlagos testalkatú, vagy sportoltabb. (pl. ott van nővérem és a párja, hapsi elég hasas, nővérem meg mindennap edz valamit, mégis már 7 éve boldogok együtt)

Miért bűn ez? Mindenkinek van egy ízlése, mi tetszik neki.

2012. aug. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
52%
Például ez ahhoz hasonló, hogy én is beteg vagyok (még), és egészséges párt szeretnék. Kövér is vagyok, de szerintem lesz erőm lefogyni.
2012. aug. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 MadameViciouse ***** válasza:
77%

Attól. hogy kövérek még egyáltalán nem biztos, hogy a hasonló testalkat tetszik nekik.Gondolom magunkon sem, csak nincs kedvük tenni ellene.

De hiába írod, hogy ne jöjjünk a "nem csak a külső számít"dologgal, én mégis ezt mondom, mert ez így is van.

Sokszor látok csúnya srác mellett gyönyörű nőt és akad példa szép számmal arra is, hogy helyes, sportos férfi van átlag alatti lánnyal.

Miért?Vagy ez tetszik neki(Van akinek a kövérek tetszenek pl)vagy annyira megfogta a személyisége, hogy nem is érdekli annyira a külső.

Igenis vannak akik a kisugárzásukkal, dumájukkal simán el tudják adni magukat, olykor még jobban is mint egy helyes pasi, akivel esetleg még egy szót sem tudsz értelmesen beszélni.

A párom pl rockerként, magasra tupírozott kócos hajjal,mindenféle Ízléstelen rongyokban ismert meg és a smink használatát sem tanította meg senki sajnos:D

Azóta kikupálódtam, jobban nézek ki, sok férfitől kapok bókokat, a párom viszont azt mondja, neki a régi külsőm jobban tetszett.Így is tetszem, de az fogta meg bennem.

Nem egyforma az ízlésünk, mindenkinek más tetszik és mindenkinek más a szép.

2012. okt. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%
20 éves lány vagyok. Nem duci, nem telt...rendesen túlsúlyos. 170cm 110kg. Nem nézek ki ilyen nagy darabnak, a magasságom miatt is arányosan oszlik el rajtam. Egyéb hormonproblémák óta pici korom óta ilyen vagyok és nincs igazán sikerem a fogyókúrával pont a hormonbajok miatt. Amióta az eszemet tudom, nekem soha sem jöttek be a nagydarab pasik. Nem tudom miért...talán magamból kiindulva...nem tudom. De tapasztaltam, és talán ezért (sokan mondták)nem is siránkoztam amiatt hogy nincs pasim. Néha magam is meglepődöm milyen pasijaim voltak. 20 évesen igazi pasi falónak mondhattam magam. Mindig is magas, sportos, sármos pasijaim voltak. Azt mondják mert olyan szép pofim van, irtó bájos kisugárzásom, és mellesleges is jó vagyok...:) Hülyén hangzik...de tényleg minden pasit megkaptam eddig akit csak kinéztem magamnak. Most már 2 éve hogy együtt élek a mostani párommal. Ő is tipikusan az a sportos srác akire ha ránézel meg nem mondanád, hogy egy kövér nője van...! Furcsa ez..
2012. okt. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!