Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el hogy kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy kicsit figyelmesebb és ragaszkodóbb legyen a párom?

Figyelt kérdés

Van egy párom, távolsági kapcsolatban élünk pár hónapja, havonta sajnos egyelőre csak 2-3 alkalommal tudunk találkozni. Minden nap beszélünk, ritka mikor kimarad 1-1 nap, de csak neten például msn-en. De soha nem jut eszébe felhívni, vagy magától sms-t küldeni. Sőt! az Én smseimre sem válaszol, maximum akkor, ha szexuális töltetű. Soha nem jut eszébe felhívni, vagy magától sms-t küldeni, pedig lehetősége lenne rá 1000. Rosszul esik...

Beszéltem vele erről és tisztában van vele, hogy nekem ez rossz és igyekszik megtenni mindent, mert szeretne Ő kedveskedni, és megadni ezt nekem, de mégsem teszi. :( A beszélgetés óta eltelt már idő és azóta sem történt változás. Nem tudom mit tehetnék. Mondani nem akarom újra, mert nem szeretném ha azt érezné, hogy már megint mit csinált rosszul, így hát valami más megoldást kellene találnom, de egyszerűen nem tudom mit. Legyek Én is olyan mint Ő? Ne írjak neki? Mikor msn-en beszélünk, akkor is legyek kicsit nemtörődömebb és bízzak benne hogy kapcsol és jobban oda rakná magát? Vagy egyszerűen csak könyveljem el, hogy Ő ilyen? Nem tudom. Érzem hogy fontos vagyok neki, meg sok mindent megtesz értem, de a távolsági kapcsolathoz nekem nem elég. Hiányoznak a kapcsolatunkból az apró figyelmességek, ragaszkodások, amik egy távolsági kapcsolathoz kellenének, hogy a másik érezze, "tényleg hiányzom neki és hogy milyen jó lenne együtt lenni"...:( Valami tanácsot tudtok adni, hogy mit tehetnék?

27/L


2012. szept. 14. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos nem hiszem, hogy meg tudna változni. Az én párom is ilyen, bár mi együtt élünk, nem távkapcsolatban, és mégis kicsit több figyelmet várnék el tőle. Ő évek alatt nem változott ebben, lassan belenyugszom, mert én sem szeretném ezzel nyúzni, pedig jól esne közben egy kis odafigyelés.
2012. szept. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ha együtt élnénk más lenne, hiszen most is ha együtt vagyunk figyel rám, ölel, csókol, simogat és nagyon kedves, aranyos. A baj azzal van, hogy mikor nem vagyunk együtt és mikor a legnagyobb szükségem lenne rá, hiszen hiányzik, pont akkor ennyire figyelmetlen. :( ha együtt élnénk nem kell h sms-t küldjön, vagy felhívjon hiszen ott lenne nekem minden nap. De így h havi 2-3 alkalommal tudunk találkozni, kevés az hogy csak élőben adja azt meg, amit Én előtte hétig nagyon is hiányolok.
2012. szept. 14. 09:39
 3/6 anonim ***** válasza:

"és igyekszik megtenni mindent, mert szeretne Ő kedveskedni, és megadni ezt nekem, de mégsem teszi. :("


Miért, elveszítette a telefonját, levágták a kezét, 24/7-ben dolgozik egyetlen perc szünet nélkül?

Bocs, de szerintem egy ember azt tesz meg, amit meg akar tenni. És azt nem teszi meg, amit nem akar. Ergo, ha mondani mondja, hogy ő kedveskedni szeretne, de nem teszi meg, akkor valójában nem szeretne kedveskedni. Viszont mondani azért mondja, mert ha ezt sem tenné, a végén még azt gondolnád róla, hogy figyelmetlen, urambocsá' bunkó egy alak.


"Legyek Én is olyan mint Ő?"

Én kipróbálnám! Sok mindent elárulhat a reakciója. Gondolom eddig az volt a menetrend, hogy te mindig ott voltál neki minden helyzetben, ő meg nagyjából csak részt vett ezekben.

2012. szept. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyönyörűen leírtad a távkapcsolat hátulütőjét! Ez van! Ha megelégszetek a közvetett, meg ritka kontaktussal, akkor lelketek rajta, de van, akinek ez kevés (sztem neked is). Ha egymáshoz közel lakva, vagy netán együtt élve szeretünk valakit, akkor egy kis külön töltött idő is soknak tűnik, de távkapcsolatban lehetetlen hozni azt a jelenlétet, mint úgy.
2012. szept. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

"Én kipróbálnám! Sok mindent elárulhat a reakciója. Gondolom eddig az volt a menetrend, hogy te mindig ott voltál neki minden helyzetben, ő meg nagyjából csak részt vett ezekben."


igen, nagyjából ez volt a helyzet! egyszerűen nem tudok rájönni, hogy miért van az, h fontos vagyok neki, mert ezt állítja, meg mikor együtt vagyunk érzem Én, viszont a külön töltött időben nem sok mindent kapok, max néhány kedves szót ha msn-en beszélünk!:( nem tudom mit tehetnék, amitől fejéhez kapna és megijedne hogy elveszíthet, ha ez így megy tovább! :(

2012. szept. 14. 12:47
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem sokat tehetsz, főleg azért, mert eddig mindig ott voltál neki. Ha most elkezded látványosan hanyagolni, annak két kimenetele lehet. Vagy észre sem veszi, és a kapcsolatotoknak ott lesz vége, ő sem keres, te sem keresed, ennyi. Vagy észbekap, és kapálózni kezd. Ha akkor visszatérsz az eddig normális viselkedésedhez (és megint ott leszel neki mindig) akkor ő is újra elkényelmesedik, és ugyanúgy megy minden tovább, míg újra ki nem akadsz azon, hogy valójában tojik a fejedre. Igazából ezt a játékot (húzd meg - ereszd meg) el lehet játszani egyszer, maximum kétszer, de ha nem sikerül állandósítani azt, amit te szeretnél, akkor szintén vége lesz a kapcsolatnak.

Egyszerűen arról van szó, hogy egy társas kapcsolathoz két ember kell, itt meg te egyedül vagy hagyva. Ha a másik nem akar ezen változtatni, akkor te egyedül nem fogsz tudni változtatni a dolgokon.

2012. szept. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!