Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha tetszik egy lány és még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy lány és még soha nem beszéltem vele és semmi közös témánk nincsen akkor hogy kezdjek el vele beszélgetni?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 20:16
 1/5 Mókusgyilkos ***** válasza:
ha nem beszéltél vele honnan tudod h nincs közös témátok ?XD
2012. szept. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
farokkal
2012. szept. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hat ez az h nem tudom hogy van-e közös témánk mert még nem beszéltem vele ezért nem tudom hogy miről beszélgessek vele :/
2012. szept. 14. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:

Ne várj választ

Az ilyen kérdéseknél valahogy az összes randimester eltűnik...aki egyébként meg tök krva okos a csajozásban

2012. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez majdnem reménytelen...

megprobálhatsz szemezni vele, hogy megfigyeld a reakcióit, látni fogod , ha ő is érdeklődik irántad... Aztán ha mázlid lesz (ami ritka egy ilyen szituban) ő fog kezdeményezni

2012. szept. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!