Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 17 éves lány vagyok és van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves lány vagyok és van egy osztály társam aki nagyon tetszik és úgy veszem észre hogy neki is bejövök, mert órákon mindig engem néz. De eddig sajnos nem igazán szóltunk egymáshoz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2012. szept. 14. 15:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdj el beszélgetni vele. vagy kérj tőle egy ceruzát, füzetet kölcsön. Az is egy lehetséges beszélgetés kezdete.
2012. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 TOMAtm ***** válasza:
52%
hogy lehet nem beszélgetni egy osztálytársal???ekkora marha ne legyél már,miben jó a csaj?irodalom,matek?menj oda és kérdezd meg h értette e h miről beszélt a tanár azon az órán aztán már beszélgettek is.aztán benyomhatod neki h nem azért jöttél csak mostanában arról álmodsz h smároltok meg ilyenek és ő nem álmodott e hasonlót,meg h ez mit jelenthet...csak veszi a lapot.
2012. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha bátorítod egy-egy mosollyal, jelezvén, hogy kölcsönös az érdeklődés, lehet, nem is kéne mást tenned, ő maga menne oda hozzád. :) A fiúk is ugyanolyanok, mint a lányok. Félnek a visszautasítástól, de ha látják, hogy van értelme, elkezdenek közeledni. :)
2012. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok: Még annyit, hogy próbálj meg úgy a közelében lenni, hogy nincsenek körülötted 10-en, vagyis néha nem a barátnőiddel csoportosulsz, hanem mondjuk csak elsétálsz a folyosón arra, ahol ő van, akkor inkább mer odamenni hozzád.
2012. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm
2012. szept. 14. 16:03
 6/7 anonim ***** válasza:
te nem nyíregyházára jársz véletlenül? :)
2012. szept. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát pont nem... ország túlsó fele
2012. szept. 14. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!