Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmondjam neki, hogy többször...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki, hogy többször megcsalta a vőlegénye?

Figyelt kérdés

Az exem öccséről és a párjáról van szó. A fiú elég érdekes egyéniség, elvileg szereti a barátnőjét, de kb. hetente mással csalta, volt barátnő, idegenek a megállóból, csajok a diszkóból, még a barátnője ismerősére is rámozdult.. nem is tudom, hogy a barátnője hogy nem tudja, nem igyekezett titkolni, engem nem szeretett mégis végignéztem nem egy csajozó akcióját. Márpedig a lány tuti megölné, ha tudná. Ő sem szeretett engem bár alig beszéltem vele, csak hát ha a szerelme utál, akkor ő is. Egyébként az elején szimpatikus lett volna, emiatt egyrészt sajnálom, hogy ekkora p*cs a pasija, másrészt részemről megérdemlik egymást, egyszer csak kiderülnek ezek a szemétségek - gondoltam kb. 2 éve is, azóta viszont már el is jegyezték egymást. Mi pedig szakítottunk a bátyjával, szóval az a dolog sincs már, hogy a pasink tesójának nem teszünk keresztbe. Most, miután eleget szemétkedett, már szívesen keresztbe tennék neki.

Hagyjam őket, hogy a csaj tudatlanul élje életét - aztán vagy robban vagy nem, vagy valahogy mondjam el neki? Hogyan? Utál engem, hinne nekem? Mondjuk ha már a gyanú megvan biztos megkérdez pár embert, annyi szemtanú közül valaki csak mond neki valamit. Csak akkor az exem családjában - ahol apu-anyu-báty falaz - én lennék a szemétk*csög aki tönkretette a fiuk párkapcsolatát, bár ez annyira nem érdekel. Esetleg névtelenül írjak neki? Bármelyik diszkós csaj utánakereshetett és írhatott volna neki.


2012. szept. 14. 21:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem mondd meg neki, ha kell névtelenül is.

Inkább most derüljön ki, mint majd házasság után.

Ezzel csak megkíméled a leányzót.

2012. szept. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kell neked, bocsánat a kifejezésért, belepofáznod egy idegen kapcsolatába? Nem szeretnek, már senkijük sem vagy, mi közöd hozzájuk? Jobb lenne neked ettől? Hidd el, hogy nem... Azt megérteném, ha egy barátodnak szeretnéd elmondani, jóakaratból, de ez így szimplán ge*ciskedés.
2012. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem tenném, de ha mégis erre vetemednél, akkor esetleg kevésbé direkt módon tedd, nehogy rajtad csattanjon végül az ostor!
2012. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt persze hozzáteszem, hogy ezzel nem a srácot és nem a megcsalást védem, csak egyszerűen nem rád tartozik, semmi közöd hozzá.
2012. szept. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem rám tartozik és nincs már közöm hozzá.

Csak egyrészt a srác eleget szemétkedett velem, igen, jólesne, ha ők sem örülnének annyira maguknak.

Másrészt nekem volt sz@r érzés, hogy este buli, öcsi felviszi az emók*rvát, szőkemacát, másnap pedig ingyibingyijajdeszeretlek, mi pedig falazunk, hogy végig velünk volt.

Valóban valahogy úgy kellene, hogy ne jöjjön rá, hogy én voltam, ha jól tudom valamilyen antidepresszánst vagy szorongásoldót szedett, ha bekattan, ki tudja, mit csinál.

2012. szept. 14. 22:18
 6/7 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy nem ismerlek, rosszindulatú vagy.

Attól, hogy nekik rossz, neked még nem lesz jobb.

Ha ilyen a csávó, úgyis kiderül majd. Egyedül úgy jöhetsz ki jól a dologból, ha még a létezésüket is elfelejted. Aztán ők majd elcirkuszolnak maguknak. Ennek úgysem lesz jó vége.

2012. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehet az vagyok de ő kezdte, ok nélkül elkezdett engem utálni, ahol tudott ártott nekem, abban is nagy szerepe volt, hogy a mi kapcsolatunk tönkrement. És még amikor a barátnője mellett üvöltött velem, hogy szerinte a mi kapcsolatunk egy sz@r és én megváltoztattam a testvérét, akkor sem vágtam a arcába, hogy ő talán annyira jónak érzi magát, miután folyamatosan hazudozik a barátnőjének?

Ha pedig kitudódna - nélkülem is - azt magának köszönheti, talán nem kellett volna ész nélkül csajozni.

2012. szept. 14. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!