Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm másik városba ment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm másik városba ment tanulni, és sokat idegeskedek. Mit tegyek? (részletek lent)

Figyelt kérdés
A barátnőm másik városba ment tanulni... 2 és fél éve vagyunk együtt, minden rendben, nem veszekszünk, mindent megbeszélünk. A legfőbb baj, hogy csak 2 hetente tudunk találkozni, akkor is max. egy napot. Nagyon féltékeny típus vagyok, pedig tudom, ez nem túl jó egy kapcsolatban. A barátnőm egy nagyon kedves, aranyos lány, de van egy rossz tulajdonsága, nagyon könnyen maga köré csavarja az újonnan megismert fiúkat. Nem mondanám hogy direkt, de szerintem egyszerűen jól esik neki ha a középpontban lehet. Ugye, egyetemen nem lehet azt mondani hogy csak lányokkal legyél... Eltelt pár hét és máris rengeteg fiú ismerőse van, persze lány is. Nemrég egy új barátjánál volt, és kaját csináltak, együtt mentek boltba stb. Ez még nem zavarna annyira... De a srác már kérdezgeti mikor főznek megint, mikor mennek vhova újra. Nekem ez tiszta nyomulásnak minősül. Mit gondoltok? Mit tegyek, hogy ne összeveszés legyen a vége?

2012. szept. 15. 02:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

kúrni fog vele ez egyértelmű.

de ha hazajön,akkor veled is fog,uh nyugi.

felment egyedül egy krapekhoz kajálgatni,utána sétálgattak,ez kimeríti a tetszelgés fogalmát,főleg,hogy alig két hete van suli.

vajon miért nem a bnőjével főzőcskézik édes kettesben?

dugjad te is,de lassan nézz egy új nőt.

2012. szept. 15. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek. Én sosem tudnék megbízni egy lányban sem, sokat csalódtam a lányokban, hidd el, jobb, ha keresel egy közelebbi lányt,akire jobban oda tudsz figyelni, mert sajnos a lányok többsége nem a hűségéről híres, főleg, ha te igazán rendes vagy vele, könnyen visszaélnek a jóságoddal. :(
2012. szept. 15. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát mondjuk szerintem azért ez a legpesszimistább hozzá állás... Veled történt ilyen? Mármint hogy hosszú kapcsoltban a barátnőd csak úgy félrekúrt? Mert azért a 2és fél év alatt nem ilyen megkúrok minden jó fejt- nek ismertem meg.....
2012. szept. 15. 02:55
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudjatok soha nem csalt meg eddig. Rengeteg elmenyunk van, es nekem, meg neki is ez az elso igazi komoly kapcsolata... Ezek nem eleg nagy indokok hogy tartozkodjon ha pl a srac kerteles nelkul megakarja huzni? Szt mondjatok egyaltalan nem bizhatok benne? Milyen vilag ez? En soha se tudnam megcsalni. Komolyan a keress masik bnot az egyetlen megoodas?
2012. szept. 15. 03:09
 5/11 anonim ***** válasza:
Én bíznék a lányban.. Amíg az ellenkezője be nem bizonyosodik, addig mindenképpen. Az ilyen távkapcsolatokban viszont, hosszútávon nem bíznék.
2012. szept. 15. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nem kertelés nélkül fogja valószínűleg.

ha fel tudta csalni a lakására barátkozni,főzőcskézni,akkor finoman nyomul és halad a cél felé.

de ha belegondolsz,te is hasonlóképp csíphetted fel őt,vagy csípnél fel egy csajt.

és persze az sem biztos,hogy pont ez a gyerek viszi révbe,hanem vki más,de távkapcsolatban eléggé ez egyértelmű.

főleg ha nem rossz csaj,és kinéz valahogy.

kivéve ha tökéletes nevelésű és jellemű lányról lenne szó.

de mivel 2 hét után már idegen krapekkal főzőcskézik kettesben,annak a lakásán,ezt kivehetjük az elméletből.

ő most fog elkezdeni élni,élvezni a nőiességét,kikerült a szülők védőszárnya alól,általad már tapasztalt is szexuálisan,és most élvezni fogja,mert kíváncsi és könnyűvérű.

ha tényleg rendes,akkor az lesz,hogy eléd áll és úgy szakít majd,mielőtt dugna vele.

2012. szept. 15. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Figy én a helyedben azon nem izgulnék, h meg fogják e kúrni, mert megfogják.

A lényeg inkább az, h hébe hóba, vagy lesz külön másik pasija a másik városban.

2012. szept. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
menj utana lepd meg.vigyel neki viragot,kerd meg hogy mutasson be az uj baratainak.lehet hogy az uj csavo csak valami kis buznyak kancso,artalmatlan.es legalabb meglatod a csajszika reakciojat(orul,meglepodik zavarba jon).mielott hazamesz a csavokam kezet azert tord kette,csak hogy tudja merre hany meter....
2012. szept. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vajon mi lett a vége? :D
2015. szept. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

a kérdező regje még megvan,

úgyhogy írd meg mi lett a vége!

2015. szept. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!