Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők, ti hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők, ti hogy bírjátok a másik nélkül? Mennyi időközönként találkoztok? És milyen gyakran beszéltek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 4. 22:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

én már nem élek távkapcsban, de volt benne részem.

eleinte nagyon nehéz volt mikor elkezdődött a suli, mert a fél nyarat együtt töltöttük.. aztán szépen lassan hozzászoktam(ő annyira nem). volt hogy minden hétvégén, volt hogy 1-2 hét kihagyással tudtunk találkozni,változó volt. de mivel mindketten tanultunk, amúgy se nagyon tudtunk volna sűrűbben. minden nap beszéltünk sms-ben, telefonon, facebookon...nekem néha kicsit sok volt amiért állandóan rajtam lógott ezeken keresztül, de érthető...

végül nem azért lett vége mert távkapcsolat volt.

2012. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%
Nem élek távkapcsolatban, de biztos, hogy nem bírnám! ha 1 napra utazik el a barátom, már nyavalyát fele kapok :)
2012. szept. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Havonta egyszer találkozunk néhány napra. Hiányzik és naponta beszélünk. 21/N.
2012. szept. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Nekem barátom most ment el egyetemre, de am is messzebb lakik...szóval nehéz..és 2-3hetente tudunk találkozni :/ de ha szereted megéri :)
2012. szept. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

mi hétvégente találkozunk. más-más városban élünk és más-más városban tanulunk is.


amúgy minden nap beszélünk, facebookon keresztül.

2012. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lassan 2 éve vagyunk távkapcsban a barátommal, 200km-re. Majdnem minden hétvégén tudunk találkozni, de van,hogy 2-3 hét is kimarad. Minden nap beszélünk telón, msn-en, de még igy is nagyon nehéz:( Nálunk az összeköltözésnek vannak akadályai sajnos, és lassan belefáradunk. Szóval a legfontosabb,hogy legyen közös célotok, akkor megéri a várakozás.
2012. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mi is éltünk a párommal távkapcsolatban,elég sokáig.

kb.3 havonta találkoztunk,gyakran beszéltünk skype-on,de néhány hónapja összeköltöztünk.bepótoljuk a kimaradt időt.

lassan 4 éve vagyunk együtt.


jóval ezelőtt is volt egy távkapcsolatom,akkor még nem volt facebook meg ilyesmi,ezért elég nehéz volt,meg sok volt a telefonszámla,de minden második hétvégét együtt töltöttük.

2012. szept. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nagyon nehéz a másik nélkül, bár nálam így változó a másik hiánya, általában ha unatkozok és rá gondolok (amugy is szoktam rá gondolni sokat) akkor a legrosszabb, viszont ha van elfoglaltságom, és egy picit elterelődik a figyelmem akkor jobb. Suliidőben mi 2 hetente 7végén találkozunk. Napi szinten beszélünk elég sokat (MSN,Facebook,Skype,Telefon)
2012. szept. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Lassan 2 éve vagyunk párkapcsolatba! Az ország két végén lakunk! Nehezen bírjuk! mindennap beszélünk( msn, fb.sms.) és képeket küldünk egymásnak.:)
2012. szept. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Mi kb 3-4éve vagyunk így.Közben volt pár hónap hogy itthon együtt.Most 4-5hetente jön haza(1-2hétre),minden nap msn és nap közben csörgünk hogy élünk még.Nagyon nehéz,néha azt hiszem feladom mert itthon rámszakad minden,nincs akivel megbeszéljem a napi gondokat,és egyáltalán hiányzik nagyon!!!Emelett itt egy gyerkőc is akit egyre szívszorítóbb elnézni a kialakult helyzet miatt.És mind ez a pénz miatt,mert bele vagyunk kényszerülve.Túl sokáig nem lehet ezt csinálni,felörli az ember idegeit!!!
2012. szept. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!