Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/nők, melyikőtök hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők, melyikőtök hogyan tudná megfogalmazni a számára ideális férfit külső és belső tulajdonságainak szemléletével? Mik azok a tulajdonságok, amelyek szerintetek fontosak, hogy meglegyenek a férfiben? Legyetek szívesek korral reagálni!

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam magasabb legyen, 180 centimmel ez sokszor nehéz. Belsőleg meg csak annyi, hogy megtaláljam azt, akinek bárkit el merek mondani, aki előtt semmit se szégyenlek.
2012. aug. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Külső: legyen 170 cm-től magasabb(én 164 vagyok), legyen haja(a kopaszoktól félek), meg azért ne legyen minden világfájdalom az arcán és merjen mosolyogni.

Belső: őszinte, okos, vicces, ne vegye túl komolyan az életet(mármint ne izgulja halálra magát minden kis apróságon). A leglényegesebb dolgok ezek, de ha az álompasit kérdezed, akkor írtam volna egy oldalnyi regényt neked.:) 21/L

2012. aug. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval: Kezdem a legfontosabbal: legyen FÉRFI! Aztán fel tudjak rá nézni - nem kell atomfizikusnak lennie, csak mondjuk ne szakmunkás végzettsége legyen csak, vagy ha az is van, legyen normális munkája, ne otthon verje a rezet -, és fogjon meg benne valami. Ne legyen olyan, mint az összes többi. Ne cigizzen, ne legyen alkoholista - természetesen azzal semmi bajom, ha néha elmegy sörözni, vagy ilyesmi, csak ne essen át a ló túloldalára. Ne legyen olyan aki a discokban ugrál, és arra a legbüszkébb, hogy hány nőt b*szott már meg, vagy mennyire részegedett le előző este. Külsőben nincsenek erős elvárásaim, csak talán annyi, hogy legyen magasabb nálam, hisz én sem vagyok pici a 176 cm-emmel. De ha annyira mondanom kéne még valamit külsőben, ami fontos, hogy ne legyen gizda, de túl kigyúrt sem. Talán ennyi.:)

18/N

2012. aug. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem elsőnek nagyon fontos, h jókat tudjak vele beszélgetni, legyen tájékozott a világ dolgaiban (nem kell hogy hasonlóak legyenek az érdeklőséseink), beszéljen választékosan, ne káromkodjon minden mondatában. Ne legyen olyan, aki mindenbe képes belekötni, csak magában nem látja meg a hibákat, mert ez teljesen kiábrándító!! Tisztelje a nőket, ne tekintsen minket alacsonyabb rendűnek! (sajnos találkoztam már ilyennel...)

Velem már előfordult, hogy nem tetszett igazán elsőre vki, de mikor megismertem, megszerettem és szépnek már láttam :)

Elengedhetetlen, hogy legyen önbecsülése, önbizalma és máris vonzó lesz! ;) 20/L

2012. aug. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!