Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Megtörtént valakivel?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Megtörtént valakivel? (avagy ha megtörténne, mit tennétek? )

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy te mondjuk egy szegény/vagy átlagos jövedelmű családból származol. És találkozol egy fiúval,aki beléd szeret,később kiderül ,h egy igen jól szituált gazdag(akár nemesi) családból származik. És minden vágya,hogy összejöjjön veled,de te elutasítod,pusztán a nem vagyunk egy kategória kifogás miatt?

2012. szept. 15. 12:27
 1/9 anonim ***** válasza:
ez akkor hülyeség ha ezért utasítja el...nem azt kell nézni...
2012. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igen, de nem ilyen indokkal utasítottam el, és nem is ez volt az oka
2012. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
khm...te még mindig a regényírós vagy...? :)
2012. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hú,nahát. Velem ez megtörtént. Csak azzal a különbséggel,hogy én vagyok a fiú. A lány aki tetszett valamiért nem akart velem összejönni. Hát h most azért mert én ilyen jól szituált vagyok,ő meg nem,azt nem, vagy azér mer egy elkényeztetett bunkónak gondolt,szerintem végül is mind1. Nem szeretem ha előítéletesek ,most attól,h van pénzem,meg jól élek,még nem jelenti azt,hogy egy szemét lennék. Az a lány aki elutasított,nem tudja,mit hagyott ki,és már soha nem is fogja,az ő baja.
2012. szept. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Milyen regényírós?
2012. szept. 15. 12:35
 6/9 anonim ***** válasza:

jó, akkor nem, csak megfordult a fejemben, h megint őt fárasztom...

én azért utasítottam el, mert nem volt elég művelt

2012. szept. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nem utasítanám el, ha kb egyezne a világnézetünk.
2012. szept. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
érdekes hogy az én pasimat nem zavarja hogy gazdag vagyok...hmmmm
2012. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én nem utasitanám el azért, mert gazdag. Persze lehet, hogy más okból igen, attól függ milyen az illető, mennyire tetszik, stb - szóval a belső tulajdonságai a lényeg, nem a pénz megléte vagy hiánya. Ismerek olyan gazdagokat, akikkel nincs semmi gond, rendes, normális emberek, meg ismerek olyanokat is, akik azt hiszik h ők az atyaúristen,mert több a pénzük. szóval nagyon nem mindegy,h az elméletben emlitett illető melyik csoportba tartozik.
2012. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!