Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Írnátok légyszi olyan megtörté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok légyszi olyan megtörtént eseteket, ahol a párotok anyja miatt szakítottatok?

Figyelt kérdés
Egy nagyon hasonló helyzetben vagyok. A barátnőm anyja mindenáron szét akar választani minket. Nem járunk régóta és fiatalok vagyunk, mindketten tanulnánk, elköltözési lehetőségünk sincs. Az anyja eddig nagyon sokmindenre képes volt, rábeszélés, fenyegetés, zsarolás, pénzbeli megvesztegetés, ezeket használta a barátnőmnél, hogy lebeszélje rólam, a barátnőm mégis velem van. Viszont már úgy érzem, ha tovább húzzuk, a barátnőmnek komolyan baja esik, az anya a fizikai erőszaktól sem riad vissza és komolyan kinézem belőle hogy velem szemben is bármeddig elmenne (akár mérgezésig is). Az apa egy papucs és mindenki fél az anyától, a rokonok is, mivel egy nagyon erőszakos és ellentmondást nem tűrő személyiség. A barátnőm ki van neki szolgáltatva
2012. aug. 8. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. aug. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hiányzik az anyjának egy kiadós dugás, segíts rajta!
2012. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak hallottam róla ismerőstől: a pasi anyja kijelentette,hogy ha azzal a lánnyal marad,akkor tünjön el a házából,erre a pali dobta a csajt,mellesleg a bátor legény 20 éves...Ha egy pár együtt akar maradni,se ég,se föld nem akadájozza meg őket,ha nem akarják eléggé,a távolság(km),egy akadékos szülő simán elég a szakításhoz.
2012. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem hasonló a helyzetem pont most tettem ki egy kérdést, belinkelem

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2012. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2012. aug. 9. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!