Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Telt lányok! Szeretitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt lányok! Szeretitek a ruházattal is kimutatni, hogy hol vagytok teltek?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább filctollal szeretem bejelölni a zsíruzs részeket.
2012. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
inkàbb bujjanak el, egy nö vékony, és pont!
2012. szept. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 I<3Cortez válasza:
Utolsó kommentáló,leírom szerintem te milyen vagy:brutalvekony szőke hajú és hülye!!!! Mer kene Globál aki tuslsulyos ,elbujnia???lehet hogy annak a személynek pont az áll jól ha teltebb!!! És szerintem az sokkal undoritobb,ha valaki olyan vékony,h meg a csontjai is kilatszodnak!!!! Inkább annak az embernek kene elbujnia!!!!!Ja és meg előítéletes is vagy szerintem
2012. nov. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó kommentelő:

Bár te azt állítod,hogy az előtted szólónak vannak előítéletei(amiben igazad is van,sértő megjegyzést tett a dundibb nőkre,ami oktalan,attól még,hogy valaki nem olyan vékony,lehet gyönyörű!),de veled is ugyanez a helyzet."vékony szőkehajú.." Attól még,hogy valaki szőke,muszály hülye is legyen?! Itt kijelentem,igen,szőke vagyok! Szóval hülye is ? Nem értem az általánosításokat..Oké,lehet valaki szép akkor vastagabb testalkatú -akár vékonyabb.Lehet,hogy neki pont az áll jól.Személy szerint vékony vagyok,de rengeteg telt barátnőm van,akiknek szerintem sokkal jobban áll az a testsúly,mintha vékonyak lennének.Nagyon szépek ők is,akárcsak a vékonyabbak is:) Nem értem miért kell valakit megítélni a HAJA színéről vagy a SÚLYÁRÓL..

Kedves kérdező:Elnézést az off-ért,ezt muszály volt.Az én teltebb barátnőim közül van aki takargatja,van, aki kihangsúlyozza.Attól függ,hova került a súly nagyobb része.(Pl.akinek a csipője-melle nagyobb-hangsúlyoz.) Viszont akinek a hasára gyűlt,az rejtegeti és észrevehetően fogyni próbált.Végezetül és újra:Lehet valaki karcsú,vagy telt,attól tud ő is gyönyörű lenni!:) Ne ezen múljon:)

2013. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A teltség szép, a ruházattal is ki kell mutatni, ki kell domborítani!
2013. ápr. 18. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!