Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretitek, ha a párotok fogdos? Részletek lent:

Figyelt kérdés

Ti hogyan viszonyultok ahhoz, hogy egy semleges helyzetben...TV nézés, főzés, reggelizés, kv ivás stb...a pártok elkezd titeket fogdosni, csöcsörészés stb. Egy olyan helyzetben, amikor ti totál nem gondoltok a szexre.

Vagy pl TV nézés közben a belsőcombotokon tartja a kezét?

Engem iszonyúan irritál és idegesít.

Én nem vagyok normális, vagy mást is idegesít az ilyesmi?


2012. aug. 27. 10:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez vigasztal, a párom sem szereti :(.
2012. aug. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell, hogy mind egyformák legyünk. Ha mondjuk a melleimet markolászná tv-zés közben, lehet engem is zavarna, de pl. ha a combomat simogatja, azt szeretem:)

Nekem a lábamat szokta a sajátjára tenni, és szerintem ez még nem túlzás, hanem kellemes.

Azért ne ess túlzásba....ha ennyire zavar a közeledése, állítsd le ilyenkor és mondjuk fogd meg a kezét.

2012. aug. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindeki másmilyen, mindenkiből mást vált ki. Én például imádom ha fogdos, ha elmegy mellettem megfogja a mellem, simogat, tv-nézés, főzés közben átölel hátulról stb.

De én ilyen vagyok, én szeretem, de ettől te nem vagy defektes, ki ilyen ki olyan.

Viszont az fontos lehet, hogy Tényleg az idegesít, hogy fogdos? Vagy az hogy Ő fogdos?

De egyébként meg remélem ezt nem tartod magadban, szólnod kell neki, hogy neked ez kellemetlen, te ennél diszkrétebb vagy.

2012. aug. 27. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Ebből látszik rohadtul szerethetitek egymást.
2012. aug. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Mindenkinél más. Engem speciel nem zavar. Jó ha a melleimet fogdossa az igen. De például TV nézés közben, fekszünk, átkarol én ráfekszem a mellkasára, egyik kezével simogatja mondjuk a gerincemet, másikkal a karomat, vagy néha megfogjuk egymás kezét, közben az én egyik a lábam az övéi között, van hogy a lábfeleink simogatják egymást, vagy ő már annyira hozzám bújik, hogy egyik lábával az egészen a térdemig simít... :) Szóval nem tudunk csak "úgy" simán egyszerűen tv-ni :P


16/L

2012. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Normális vagy, ne aggódj.

Én általában szeretem, amikor simogat a párom, mert szexuális vágy nélkül is jó érzés, de bizonyos helyzetekben nem. Például főzés közben, amikor forró vízzel vagy olajjal dolgozom, zavar, amikor hátulról ölelgetni kezd és a nyakamat csókolgatja. Vagy más, koncentrációt és kontrollt igénylő helyzetekben.

2012. aug. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Hát az a helyzet, hogy combon tartani a kezet is lehet így, vagy úgy. Ha a térdemen, vagy kicsit felette tartja a kezét az még nem zavar, ha a belső combomon a tértdtől 30 centire az már nagyon idegesít.


Attól, hogy valaki együtt van valakivel még nem jelenti, hogy nincs "privát szférája" és a másik akkor matathat rajta, amikor kedve tartja...


Szerintem ezekhez a dolgohoz hangulat kell. Térden tartani a kezet meghitt, a combom belső felén már "felhívás a keringőre" egy olyan helyzetben, amikor én egyáltalán nem gondolok a szexre. Így viszont számomra kifejezetten irritáló.


Mikor áthelyzetm egy neurtálisabb helyre a kezét, akkor kiakad és megsértődik...mert ő úgy veszi neki joga van hozzá, hogy ott tartsa hol neki tetszik.


Biztos én vagyok egy frigid unalmas nő.

2012. aug. 27. 11:08
 8/15 A kérdező kommentje:

Lehet hogy félreérthető voltam, azzal semmi bajom hogy összebújunk bizonyos fokon. Meg nem a simogatással úgy általán van bajom.

Egy kar meg gerinc simogatása nem ugyanaz, mint egy belsőcomb simogatása.

Egyébként pedig valahogy az előző pasijaim nem csöcsörésztek csak úgy emlékeim szerint, csak egy arra hangolt időben tették ezt.

Egy megölelés persze hogy jó érzés.

2012. aug. 27. 11:13
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem biztos, hogy ő is a szexre gondol. Szimplán volt nálunk is olyan, hogy ülünk a gép előtt és rásimítja a combomra a kezét. Szerintem nem azon akad ki, hogy elhúzod onnan a kezét.. hanem ez nem esik neki jó, hogy ő próbál "szeretgetni" te pedig nem hagyod. Ha nem nyúl feljebb, akkor békén fog hagyni. Én ezt így gondolom.
2012. aug. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg ha egyáltalán nem szereted ezt az egészet, akkor vagy mondd meg neki, vagy ejtsd. Ha túlságosan rámenős a számodra akkor nem fontos vele maradni. :) A te döntésed.
2012. aug. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!