Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyképű, talán kissé bunkó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyképű, talán kissé bunkó srác, visszahúzodóbb, csendes lány?

Figyelt kérdés

Gondolom azt már mindenki kitalálta, hogy én vagyok a lány.. Működhet így a dolog? Egyáltalán egy "én vagyok az osztály menő arca" pasinak, mért kell egy ilyen lány mint én? Jól esik neki védelmezni valakit, felkarolni??! Mellesleg kicsit agresszív is a fiú, néha oda-oda csap pár gyereknek..:S Gondolom,hogy megmutassa ki a főnök.. -.-'

Néztem ilyen kérdéseket, és ilyesmi válaszokat kaptak a kérdezők: Addig nincsen baj, amíg nem jössz össze vele. Továbbá akkor sincs semmi baj, ha miután kihasznált, szépen befogod a szádat és nem jössz a minden pasi disznó című slágerrel, és nem kezdesz egy amúgy normális srácnak panaszkodni.

Ti kezdenétek egy ilyen sráccal?

17/L



2012. szept. 15. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyenekkel kezdeni hülyeség! De te tudod. Ha akarod kezdj vele, de ha pont ellentétje a stílusodnak, érdeklődési körödnek, meg a viselkedésednek, akkor gondolkoznod kellene.
2012. szept. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nem és általában nem is működik. legalábbis a környezetemben tudok mondani 3 (hasonló) példát:

- az egyes számú barátnőm összejött egy nagyképű, bunkó gazdaggyerekkel. kihasználta.

- a kettes számú barátnőm összejött egy menőgyerekkel, aki minden buliba hivatalos volt. többször megverte.

- a hármas számú barátnőm pont a te általad leírt személlyel jött össze. megcsalta többször.

de neked kell döntened, így látatatlanban senki nem tudja, hogy milyen a lelkivilága valójában a srácnak (tehát lehet, hogy veled jó lesz, ámbár az ellenkezője is megeshet. Vagy először jó lesz veled, aztán átmegy bunkóba, miután rávett, hogy dugjatok, és pár nap utána majd otthagy.).

20/L

2012. szept. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1es voltam!

2esnek igaza van!

2012. szept. 15. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Advocatus Diaboli ***** válasza:
Ha tudnám, hogy az ilyen kis hülyékben, hogy lehet meglátni az izgalmat. o.O
2012. szept. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

1. Az ellentétek vonzzák egymást

2. max tapasztalatnak jó lesz


:)

2012. szept. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell lefeküdni azonnal. Először csak randiztok és eldöntöd, hogy tényleg bunkó-e. A gyerekek sokszor nem tudják normálisan kifejezni magukat. Amíg nem ismered, addig nem tudod, hogy tényleg bunkó-e.

Ha egy-két hónap után is úgy gondolod (gondolod, nem érzed!), hogy lehet valami hosszabb távon is, akkor hajrá.

Ne ess abba a csapdába, hogy végre valaki észrevett téged! Észre fognak még venni téged!

2012. szept. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog dugni és ott fog hagyni, te pedig belemész, mert jól néz ki, menő és bunkó.
2012. szept. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Még várom a válaszaitokat..!! :) És köszönöm szépen az eddigieket..! :)

Amúgy lehet, hogy erre kellenék, most, hogy mondjátok, de sosem tudni. Viszont tény,hogy röhej mire nem képesek a fiúk egy d.gásért.. :( De ez mire jó?!

2012. szept. 15. 12:59
 9/13 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy nem leszek olyan, hogy végre valaki észrevett, észrevesz rajta kivül még sok más fiú is.. de Ő most nagyon pedálozik.
2012. szept. 15. 13:01
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez az én "tapasztalatom"

A volt barátom kb.olyan mint az általad leírt fiú, én meg olyan voltam, mint te, csendes és visszahúzódóbb. Eleinte én is úgy voltam vele, hogy ő az a tipikus bunkó-menő párosítású srác, de mikor megismertem úgy igazán..hát kellemesen csalódtam. Összejöttünk de sajnos nemrég szakítottunk. Nem volt a legszebb szakítás..sőt nem..viszont nem azért szakítottunk mert már nem szerettünk egymást, hanem azért mert nem volt időnk találkozni, ami nagyon megviselte a kapcsolatunkat. Amúgy azóta hogy összejöttünk(és szakítottunk) eléggé megváltoztam. Már nem vagyok visszahúzódó és már annyira csendes sem. Amíg vele voltam eléggé megnyíltam az emberek felé és ennek nagyon örülök..:) csak sajnos átvettem tőle azt is, hogy néha bunkó is vagyok most már(de persze csak akkor ha van is okom rá, szóval mondjuk úgy inkább, hogy előtte nem annyira mertem visszaszólni).:D

Visszatérve a kérdésedre: "Ti kezdenétek egy ilyen sráccal?" igen, mert lehet, hogy csak bunkónak mutatja magát, de belül meg egészen más.:)

2012. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!