Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » LÁNYOK! Ti járnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Ti járnátok olyan sráccal, aki "rondább", de nagyon bejön belsőre? FIÚK! Titeket zavarna, ha így lenne veletek a barátnőtök?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 23:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem, de gyakorlatilag már voltam ilyen szituációban.

Szóval nem hiszem, hogy összejönnék vele, de ha tényleg imádnám minden belsô tulajdonságát, akkor talán. (:

2012. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

az én párom külsőre nem egy adonisz...sőt...de a belsőre aranyat ér, s nekem több nem is kell :) (5 éve vagyunk együtt)


N22

2012. szept. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Voltam már így. Külsőre nem volt egy nagy nők álma, de belsőleg úgy éreztem, hogy olyan értékei vannak, amit másban még sosem fedeztem fel.

Összejöttünk és sajnos az derült ki, hogy belsőleg nulla ő igazán :(

2012. okt. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!